Daily Archives: 18 Квітня 2018

Головам обласних та районних АФЗ

Головам фермерських господарств

 

Шановний Голово!

 

Зараз вирішується двадцятилітня мрія багатьох поколінь фермерів про землю. Вже до порядку денного Верховної Ради внесений законопроект № 8236 від 05.04.18 р. про передачу земель постійного користування у власність фермерам.

Як Вам відомо, іноді через низьку явку народних депутатів при голосуванні, закон може бути не прийнятим.

Саме тому, повторно наполягаємо на активізації переговорної роботи з народними депутатами, обраними на мажоритарних округах, та їх помічниками і громадськими приймальнями щодо обов’язкової участі у голосуванні та обов’язкової підтримки законопроекту № 8236 від 05.04.18 р. та нагадування їм про здійснення громадського фермерського контролю за голосуванням народних депутатів.

Результат залежить від сили докладених зусиль!

 

З повагою,

Президент Асоціації фермерів

та приватних землевласників України                                   Микола Стрижак

Президент підписав закон про теруарні та медові вина

Президент підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва теруарних вин та натуральних медових напоїв».

В Україні відновлять виробництво ексклюзивних терруарних вин

Президент підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва теруарних вин та натуральних медових напоїв».Відповідна інформація з’явилася на сайті Верховної Ради.

В Україні подорожчає цукор

У травні в Україні почнуть зростати ціни на цукор. Такий прогноз висловив Олексій Дорошенко, директор Української асоціації постачальників торговельних мереж.