Daily Archives: 3 Квітня 2018

Вітчизняні аграрії почали сівбу ярових культур

Сівба ярих культур стартувала в Херсонській та Миколаївській областях, повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк на своїй сторінці в соцмережі Facebook. Станом на 2 квітня в Херсонській області ячменем засіяно 4 тис. га, горохом – 0,3 тис. га.

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 25 серпня 2004 р. № 1102 Київ Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам

В березні Український молочний індекс (УМІ), що показує умовну прибутковість виробництва молока в комерційних господарствах, впав відразу на 8,7%, продовживши негативну тенденцію перших двох місяців 2018 р. При цьому, вперше в поточному році, рівень індексу за місяць був нижчим, ніж середній показник за останні п’ять років (на 5%). Про це у своєму Facebook повідомляєАндрій Ярмак.

ЧИЇ ІНТЕРЕСИ ВІДСТОЮЄ ВАР?

На 3 квітня ВАР (Всеукраїнська аграрна рада) скликає аграріїв під Верховну Раду на акцію протесту проти скасування експортного ПДВ для виробників олійних культур.