Monthly Archives: Грудень 2017

Шановні панове! Вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітання з Новим 2018 роком111!

26 грудня 2017 року відбулася обласна конференція фермерів та приватних землевласників Рівненської області.

На конференції обрали голову Рівненської АФЗ – Кузьмича Андрія Вікторовича

На обласній конференції були прийняті нові задачі:  розбудова фермерства в області, запровадження фіксованого членства, було затверджено делегатів на 28-й звітно-виборчий з’їзд.

Рівненська обласна конференція підтримала ініціативу Кіровоградської обласної конференції по висуненню кандидатури Стрижака Миколи Івановича на посаду президента АФЗУ

МИ ВИГРАЛИ ЧЕРГОВУ БИТВУ ЗА ЗЕМЛЮ!

7 грудня 2017 року Верховна Рада, в черговий раз, продовжила дію мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Сталося це завдяки спільним діям ВО «Батьківщина» та Асоціації фермерів та приватних землевласників України, як в столиці, так і в більшості обласних центрів країни, де було проведено акції протесту селян.

Український агрохолдинг виплачуватиме свої борги ще чверть століття

Агрохолдинг «Мрія», який вже кілька років «славиться» своїми конфліктами із селянами-землевласниками та іншими підприємствами, заборгував кредиторам надзвичайно велику суму коштів. Свій борг фірма накопичувала протягом років, а тепер продовжує створювати власну привабливість через силове збільшення земельного банку, при цьому слабо ліквідовуючи заборгованість.

 

Третина обласних АФЗ завершили конференції

DSC_0628_1510325153_613x407.6689453125_3_0

22 грудня 2017 року відбулися конференції в Житомирській та Донецькій областях.

Загалом конференції пройшли організовано. Вже традиційно одним з основних питань на конференціях піднімаються пов’язані  із земельною проблематикою,  а також  питання рейдерства, податкової політики.

Рада відтермінувала скасування відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку

Верховна Рада відтермінувала скасування відшкодування ПДВ при експорті сої до 1 вересня 2018 року і ріпаку – до 1 січня 2020 року.

За такі зміни в закон №6776-д проголосували 274 депутати при мінімально необхідних 226. Закон №6776-д був проголосований 7 грудня 2017 року і передбачав скасування відшкодування ПДВ при експорті сої, ріпаку та соняшнику з 1 березня 2018.

Черкаські фермери завершують 2017 рік з гарними здобутками!

На Черкащині працює 1300 фермерських господарств, близько 140тис.га. землі знаходяться обробітку фермерських господарств. В господарствах працює понад 6500 осіб. Фермери надають допомогу пенсіонерам, мало забезпеченим людям, утримують соціальну сферу (школи, садочки, лікарні), здійснюють ремонти доріг. Саме фермери підтримують життя на селі!

Депутати відмовилася скасувати продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення до 2019 року

Верховна Рада не надала згоди на скасування свого рішення від 7 грудня щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року.

Відповідну постанову №7350-П про скасування рішення Верховної Ради про прийняття за основу і в цілому змін до Земельного кодексу щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель підтримали 66 народних депутатів (за необхідного мінімуму у 226 голосів).

Мінагрополітики пропонує скасувати право постійного користування землею

Міністерство аграрної політики та продовольства України пропонує виключити можливість надання земельних ділянок на правах постійного користування. Повідомляє interfax.

Згідно з відповідним проектом закону, фізичним і юридичним особам, які мали право постійного користування земельними ділянками, буде дозволено переоформити їх в оренду терміном на 50 років, або викупити з відстрочкою платежу на 30 років.

Нерухомість в Болгарії!

 

несебр з польоту

Cascadas (Солнечный Берег)
Описание:
http://www.dreamhome.com.ua/cascadas_21-21287-2883178-p/

Привітання з днем Святого Миколая

336576_0

В День Святого Миколая від душі побажаємо світлого щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, неймовірного щастя в житті і вірного кохання, відмінного здоров’я і домашнього затишку.
Прес-служба СУСОКУ