Monthly Archives: Листопад 2017

НААН спростовує інформацію про тіньове використання с/г земель

Національна академія наук України (НААН) в офіційному листі-спростуванні, розповлюдженому прес-службою Академії заперечує інформацію про те, що її керівництво заробляє на тіньовому використанні своїх с/г земель.

Українська картопля здорожчала на третину

Ціна на картоплю в Україні за останній тиждень зросла на третину. Станом на 24 листопада 2017 р. ціна на картоплю на найбільших гуртових майданчиках країни перебуває в діапазоні 3,0- 3,8 грн/кг, тоді як ще тиждень тому гуртова ціна на картоплю становила 2,5-3,0 грн/кг, повідомляє «Інфо-Шувар».

Інформація по прес-конференції АФЗУ яка відбулася 23 листопада 2017 року!

І.Ф. ТОМИЧ:

–  Дякую всім, хто почув  наш голос. І завітав до цієї зали. Ми, звичайно, розраховували на активнішу участь ЗМІ, але вони собі вибрали для висвітлення події гарячіші, ніж убивства фермерів. Натомість кров наших побратимів  знову зрошує багатостраждальну українську землю. Ту саму землю, яка здатна дати життя мільярдам людей на планеті. Але не дасть, бо на ній сьогодні сіють смерть,  а зі смерті народиться тільки смерть.

ДО УВАГИ!

У зв’язку з тимчасовим закриттям сайту АФЗУ, яке пов’язанез активізацією діяльності комітету захисту рідної землі всі матеріали АФЗУ дивіться на сайті СУСОКУ.

Прес-служба АФЗУ

Віктор Шеремета: Сьогодні у нас є багато супротивників, які не хочуть, щоб кошти дісталися неімущим

Нещодавно фермери України отримали в міністерстві протектора. 4 жовтня Кабмін призначив Віктора Шеремету на посаду заступника міністра аграрної політики України з питань фермерства. Віктор Васильович ‒ для міністерства постать нова, власне, як і його посада. Проте, проблеми фермерів знає не з чуток: самому доводилося керувати фермерським господарством.

З 1 січня в Україні не буде молока другого ґатунку

Україна має виконати записані в Угоді про асоціацію положення щодо санітарно-гігієнічних норм, що стосуються сировини молока з 1 січня 2018 р. Про це повідомив глава ради директорів Союзу молочних підприємств України Вадим Чагаровський під час конференції в Києві, передає AgroPolit.com.

23 листопада 2017 року відбулася прес-конференція на тему: ” ЗНОВУ ВБИВАЮТЬ ФЕРМЕРІВ!”

На сайт АФЗУ

Прес-конференція відбулася за участі: Президента Асоціації фермерів та приватних землевласників України Івана Томича ;
• першого генерального прокурора України Віктора Шишкіна.

Повну версію прес-конференціїї дивіться на сторінці Івана Томича у Facebook https://www.facebook.com/cooperativeunion

Прес-служба СУСОКУ

Рентабельність виробництва продукції рослинництва знизиться на 40%

Рентабельність виробництва у рослинництві 2017 р. очікується на рівні 25,3%. Про це повідомив директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН Юрій Лупенко. Це майже вдвічі (-43%) нижче порівняно з показниками 2016 р.

Це стосується кожного фермера! Земля постійного користування.

Шановні фермери!
Вам відомі випадки позбавлення фермерської землі постійного користування після смерті засновника на якого був виписаний державний акт. Вже таких випадків багато.
Через не повне законодавче врегулювання землі постійного користування можуть втратити всі фермерські господарства.

На Кіровоградщині обстріляли фермера

У селі Мар’ївка Компаніївського району Кіровоградської області невідомі кілька разів вистрелили у фермера, коли той виїжджав із власного двору. Подія трапилася 16 листопада. Про це повідомляє pravda-kr.com.ua.

Чоловіка, якого обстріляли зловмисники, госпіталізували з пораненнями.

Бізнес йде в тінь через схеми ручного відшкодування ПДВ

15 вересня 2017 року у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону № 7115, що передбачає застосування тестового режиму зупинки реєстрації податкових накладних до прийняття законопроекту, розробленого урядом.