Monthly Archives: Червень 2017

Рейдерство на Кіровоградщині: як намагаються захопити «Ниву-2010» (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Підприємство «Нива-2010» у с. Бережинка Кіровоградської області майже два місяці бореться зі спробами рейдерів захопити господарство.
28 червня

Народний депутат Вадим Івченко пообіцяв розібратися в ситуації та прозвітувати.

Невідоме підприємство намагається зібрати урожай на полях одеських аграріїв

За повідомленням аграрія з Одещини Володимира Гамарца, представники нікому невідомого підприємства «Хлібороб півдня» прийшли на поля ТОВ «Аіст-1» з метою зібрати урожай.

Про це повідомила журналіст передачі «АГРО Олімп» Альона Новічкова на свої сторінці у Facebook.

Нагадаємо, «Хлібороб півдня» уклав сотні фіктивних договорів оренди паїв, які власники вже здали в оренду ТОВ «Аіст-1».

ВІТАЄМО ПРЕЗИДЕНТА АФЗУ ІВАНА ТОМИЧА З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ 28 ЧЕРВНЯ!

Шановний Іване Федоровичу!

Прийміть наші найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого Дня народження. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного щастя, благополуччя в житті та наснаги в роботі. Ваша трудова діяльність нерозривно пов’язана з фермерством України. Зроблено багато добрих справ, у яких є Ваша особиста заслуга. Без перебільшення можливо сказати, що існування фермерства в нашій Державі – це Ваше вміле керівництво Асоціацією, наполегливість, творчий пошук та відданість справі.

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

кон1

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави.

На Кіровоградщині при спробі рейдерського захоплення затримали 31 особу

За попередніми даними, група осіб прибула до території сільгосппідприємства у Кіровоградському районі на мікроавтобусах, змусила вийти з офісного приміщення охоронців, однак захопити будівлю остаточно їм так і не вдалося через супротив місцевих жителів, повідомили в ГУ НП Кіровоградської області.

Шановні фермери, хлібороби, нащадки куркульського роду!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фермера, який співпадає в цьому році із великим християнським святом Зелених Свят, Святої Трійці адже зелений колір то колір відродження, життя яке в своїй суті несе фермерський устрій на селі, нелегка Ваша щоденна праця і лише завдяки нелегкій праці забезпечується не тільки продовольча стабільність, а й зберігається Українське село, мова, традиції, християнська віра.
У цей святковий день зичу Вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, миру і злагоди, нехай береже Вас Господь!

Керівництво АПУ дискредитує політсилу — Козаченко

Керівництво Аграрної партії України (АПУ) (зокрема, її голова Віталій Скоцик) дискредитує цю політичну силу. Про це повідомив народний депутат (БПП), президент «Української аграрної конфедерації» (УАК) Леонід Козаченко, повідомляє AgroPolit.com.

На Кіровоградщині рейдери знову спробували захопити господарство

У вівторок 13 червня судові виконавці намагалися завести на територію агропідприємства «Нива 2010» у с. Бережинка Кіровоградського району нових власників, пише «Україна-Центр».

Українські науковці вивели сорти озимої пшениці із врожайністю 120 ц/га

В Інституті зрошуваного землеробства НААН на Херсонщині презентували нові сорти пшениці озимої в умовах зрошення, урожайність яких сягає 120 ц/га, повідомили на сайті ІЗЗ.

За словами старшого наукового співробітника відділу селекції, кандидата сільськогосподарських наук Галини Базалій найбільш конкурентоспроможними результатами селекції є сорти Росинка, Овідій і Марія.

Податківці активніше перевірятимуть аграріїв

Велика частина податкових перевірок агросектора припаде на 2017 і 2018 р., пише UBR.ua. Активізація нинішніх податкових перевірок аграріїв пов’язана зі скасуванням спецрежиму з ПДВ. Оскільки вже зараз виявляється велика кількість помилок, які з різних причин допускають сільгоспвиробники у веденні фінансової звітності (помилився в трактуванні закону бухгалтер підприємства або закони змінювалися так швидко, що важко було виконати всі вимоги).

Фермерів на акції протесту 07 червня могло бути в п”ятеро більше!

Акція «Не дамо вкрасти землю!» зібрала б у п’ять разів більше учасників, якби відбувалася без партійних прапорів Аграрної партії України (АПУ). Про це в ексклюзивному коментарі Kurkul.com повідомив президент АФЗУ Іван Томич.