Monthly Archives: Квітень 2017

«Маразм крепчал»: суд заборонив «Батьківщині» проводити земельний референдум

Окружний адміністративний суд ухвалив рішення про заборону проводити референдум проти продажу сільськогосподарської землі за особистою вказівкою президента Петра Порошенка. Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час прес-конференції у Львові, повідомила агенція AgroPolit.com.

МВФ очікує якнайшвидшого відкриття ринку землі

За словами постійного представника МВФ в Україні Жерома Ваше, бажано, щоб земельний ринок в Україні запрацював уже у 2018 р., повідомляє УНІАН.

МВФ очікує від України якнайшвидшого відкриття ринку землі як державної так і приватної власності, заявив Жером Ваше.

Суд заборонив «Батьківщині» проводити земельний референдум

суд

Окружний адміністративний суд ухвалив рішення про заборону проводити референдум проти продажу сільськогосподарської землі за особистою вказівкою президента Петра Порошенка. Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко сьогодні під час прес-конференції у Львові, повідомляє AgroPolit.com.

АФЗУ ініціює Всеукраїнський референдум щодо заборони розпродажу с/г землі

томич

Питання продажу землі стає вирішальним не тільки для українського селянина, але й для подальшої долі держави. Голова Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич переконаний: всеукраїнський референдум щодо цього питання – найбільш цивілізований спосіб врегулювання проблеми.

Вітаємо зі світлим святом Христового Воскресіння!

пасха

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту! Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху. Христос воскрес!

З повагою,
Президент АФЗУ І.Томич

РІК УРЯДУ В. ГРОЙСМАНА: ЩО ОБІЦЯНО ТА ЩО ЗРОБЛЕНО ДЛЯ ФЕРМЕРІВ?

Фото 1

Зустріч з Головою Верховної Ради України В. Гройсманом
15.03.2016. на якій було обіцяно єдиний земельний податок для дрібних фермерів до 150 гектарів землі в користуванні та державну підтримку для сімейних фермерських господарств, в цілому 5.5 млрд грн.
За минулий та цей рік набуло масового характеру рейдество фермерського майна, врожаю і цілих фермерських господарств. Загальна їх кількість може сягати понад 10 тисяч. Безкарність рейдерів породжує нові злочини.

Захистимо рідну землю!!!

референдум1

На виконання рішення 25,26 з’їздів та 27 надзвичайного з’їзду АФЗУ, щодо недопущення розпродажу українських чорноземів та рішення комітету захисту рідної землі від 24 січня 2017 року.
Прошу Вас розпочати підготовку до проведення Всеукраїнського референдуму з даного питання.
Асоціація фермерів та приватних землевласників спільно з політичною партією «Батьківщина» та громадськими організаціями, які входять до Всеукраїнського комітету захисту рідної землі, об’єднавши зусилля проводитимуть референдум!

Зі святом Благовіщення!

бог!

У цей весняний день прийміть сердечні вітання з нагоди одного з найбільших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке присвячується Пресвятій Діві Марії.
Саме цього дня — за православним календарем — з благою звісткою до Богородиці з’явився архангел Гавриїл.

Прийшов час всім разом зупинити рейдерство, грабунки, вбивства!

Віце-президентам АФЗУ, Головам обласних АФЗУ, Членам Ради АФЗУ, Фіксованим членам АФЗУ, Фермерам!

Звертаю Вашу увагу на загрозу, яка виникає для життя кожного з нас!
Так за останні дні відбулося вбивство керівника сільськогосподарського підприємства у Васильківському районі, Київської області – Майко Ігоря Павловича.

ДО УВАГИ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

готель!

10 квітня 2017 року, в конференц-залі готелю «Козацький» (Адреса: вул. Михайлівська, 1/3 (Площа Незалежності) м. Київ, 01001, Україна.) відбудеться прес-конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників України на тему:

«РІЧНИЦЯ ДІЯЛЬНОСТІ УРЯДУ: ЩО ОБІЦЯНО І ЩО ЗРОБЛЕНО ДЛЯ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО ФЕРМЕРСТВА!»