Monthly Archives: Березень 2017

Нам відповідають!

на сайт 31!

У господарстві на Полтавщині спалили три трактори й вантажівку

У ніч на 26 березня до Кобеляцького відділу поліції надійшло повідомлення від директора одного з підприємств району, повідомляють на сайті Головного управління Національної поліції в Полтавській області.
Чоловік розповів, що на території його агрофірми невідомі здійснили підпал сільськогосподарської техніки.
У результаті пожежі вогнем знищено три трактори, а також вантажний автомобіль. Збитки склали 1 млн грн.
Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.194 Кримінального кодексу України (Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу). Розпочато досудове розслідування.

Прес-служба СУСОКУ

Мораторій на землю потрібно продовжувати ―Тарута (ОПИТУВАННЯ)

Народний депутат України (позафракційний) Сергій Тарута переконаний, що необхідно продовжувати мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення потрібно до 2019-2021 рр. Але при цьому необхідно законодавчо врегулювати функціонування ринку землі, повідомляє сайт m.znaj.ua.

Святкування дня фермера 19 червня 2017 року “Моршинкурорт”

Моршин

Віце-президентам АФЗУ ,Головам обласних АФЗ ,Членам Ради АФЗУ ,  Фіксованим членам,    Фермерам

Шановні панове!
На основі обговорення проекту розширеного засідання Ради АФЗУ в поєднанні із святкуванням «Дня фермера» 19 червня 2017 року на базі «Моршинкурорт», направляємо Вам доопрацьовану програму яку підтримали члени Ради АФЗУ.

Проблема заборгованості Ostchem перед аграріями буде вирішена

В Кабінеті міністрів України 28 березня відбулася нарада, на якій прийнято рішення про негайний запуск в роботу хімічних підприємств, які виробляють міндобрива в Україні. Виробництво добрив буде здійснюватися на давальницьких умовах шляхом поставки газу ПАТ «Аграрний фонд». Про це повідомляє УАК.

 

Депутати хочуть конституційно закріпити фермерське господарство як основу аграрного устрою України

Народні депутати пропонують прописати в Конституції України, що основою аграрного устрою держави є фермерське господарство, повідомив «Інтерфакс-Україна».У Верховній Раді в п’ятницю 24 березня зареєстрували, а в середу 29 березня оприлюднили текст відповідного проекту закону (№6236) про внесення змін до ст. 41 Конституції щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств.

Фермер віддав шахраям півмільйона гривень

У Чернігівській області довірливий фермер «попався на гачок» шахраїв і втратив півмільйона грн, повідомляє newvv.net.Шахраї назвались представниками фірми з продажу мінеральних добрив. Вони взяли у фермера завдаток за замовлення, а трохи згодом і гроші за все замовлення.Про це повідомив Сергій Бриль, речник головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

З’їзд споживчої кооперації

460!

29 березня 2017 року відбувся 5-й звітно-виборчий з’їзд Київської регіон споживспілки
В роботі з’їзду взяв участь – президент АФЗУ І.Томич, гості , ЗМІ.
Відбулося обговорення життя регіон споживспілки за 5 років та плани на майбутнє.
Обране нове керівництво:

До посівної кампанії приступили усі області України

Станом на 28 березня до посіву ранніх зернових та зернобобових культур приступили усі області України. Загалом, на сьогодні вже засіяно 845 тисяч га (35% від запланованих 2402 тис. га).
У розрізі культур засіяно:

Про збереження фермерських земель

Головам обласних, районних АФЗ, фермерам!
Шановні панове!

За ініціативи АФЗУ було розроблено і внесено на розгляд парламенту проекти законів про передачу фермерських земель постійного користування у власність, у спадкування членам фермерського господарства (№ 1874 від 28.01.2015 р. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо набуття фермерським господарством права власності на земельні ділянки), № 6148-1 від  07.03.2017 р. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав постійних користувачів земельних ділянок, № 6162 від 06.03.2017 р. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо успадкування права постійного користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення.

На Закарпатті невідомі вчинили розбійний напад на угорського фермера

У селі Форголань Закарпатської області троє невідомих пограбували домівку угорського фермера, повідомляє інформаційний портал «Новини Закарпаття». Зв’язавши господиню хати та погрожуючи їй пістолетом, зловмисники забрали 160 тис. грн та 400 тис. угорських форинтів. Власника вдома на той момент не було.