Monthly Archives: Лютий 2017

Висунуті вимого фермерами 15.02.2017 року, якщо не будуть виконані то ми організуємо масштабні акції протесту по всій Україні

Ринок землі в нинішніх умовах в Україні неможливий, тому фермери мають намір перекривати траси і влаштовувати акції протесту проти скасування мораторію по всій країні.
Таку думку висловив президент Асоціації фермерів і приватних землевласників Іван Томич на прес-конференції в інформаційному агентстві ГолосUA.

Тимошенко подала законопроект про повернення спецрежиму ПДВ для дрібних аграрів

«Батьківщина» ініціює повернення спецрежиму ПДВ для дрібних аграрів. Про цей йдеться у проект закону України № 6091 від 16.02.2017 «Про внесення змін Податкового кодексу України щодо підтримки малих і середніх сільськогосподарських товаровиробників», зареєстрованому в парламенті.

У КОГО Ж ТАКИЙ НЕВГАМОВНИЙ СВЕРБІЖ ЩОДО ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ?

Калінчик М.В. – директор аналітично центру при АФЗУ
За умови ринку землі китайський приватний власник продав уряду Японії три острови групи Сенкаку, які стали власністю Японії. Цей непоодинокий історичний факт є застереженням хвацьким українським хлопцям, які на диво ні за що не відповідають, – депутатам Верховної Ради України про можливу втрату не тільки сільськогосподарських земель, а й всієї або частини території країни.

Подяка від АФЗУ за проведення акції 15 лютого 2017 року

под!!!!

Щиро вдячний Всім хто вийшов на майдани міст з нашими вимогами 15 лютого 2017 року!
Відзначилися наймасштабнішими акціями:
Черкаська область – 2ві тисячі учасників;
Чернігівська область – 1,5 тисячі учасників.

Фермери представили вимоги до представників влади

Під час прес-конференції, щодо підбиття підсумків загальнодержавного селянського страйку, голова АФЗУ Іван Томич представив план заходів щодо врегулювання земельних відносин в Україні, який висуває «Всеукраїнський Комітет захисту рідної землі» то представників влади.

Селяни Сумщини «відвоювали» підняття закупівельних цін на молоко

мол

Фермери Сумщини «відвоювали» підняття закупівельних цін на молоко
Сьогодні, 16 лютого 2017
Після того, як жителі одних сіл Роменського району Сумської області відмовилися здавати молоко по 4 гривні, а інших – вийшли на акції протесту, заблокувавши молоковози, які збирали з населення сировину для молокопереробних підприємств, ситуація зрушила з «мертвої точки».

Акція протесту селян відбудеться 15 лютого 2017 року

це

Звернення
до українського селянства, підприємництва, інтелігенції, всіх громадян країни

КМУ звільнив заступника Кутового

Кабінет Міністрів України звільнив Миколу Осійчука з посади заступника Міністра аграрної політики та продовольства України.

Рішення учасників Національного аграрного форуму щодо перспектив земельної реформи в Україні

Ми, учасники Національного аграрного форуму щодо перспектив земельної реформи в Україні, який відбувся 7 лютого 2017 року у місті Хмельницькому, розглянули питання імовірного відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення констатуємо: запровадження купівлі – продажу земель сільськогосподарського призначення (паїв та земель державної власності) шляхом прийняття Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення» та зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення є не на часі.

Нищення Конституції (ринок землі можуть запустити без Верховної Ради)

Конституційний суд України може відмінити мораторій і де-юре запустити ринок землі.Про це пише на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук народний депутат Олексій Мушак.

На Херсонщині затримали злочинне угруповання, яке грабувало склади і ангари фермерів

Співробітники спеціальної групи поліції в ході розслідування встановили особи 4 чоловіків, які з серпня 2016 р. і по теперішній час викрадали зі складів і ангарів фермерів Херсонської області великі партії сільськогосподарської продукції.