Monthly Archives: Січень 2017

На Львівщині в рамках проекту «500 успішних господарств» створили 8 кооперативів

На Львівщині у 2016 р. розпочали реалізацію проекту «500 успішних господарств». У його межах минулоріч вже зареєстрували 8 кооперативів та ще 2 перебувають на стадії реєстрації. Вони об’єднали 150 особистих селянських господарств, виробників овочів та ягід.

Знищення підприємництва на селі

Зараз по селах проходять сесії, тому бажано, щоб прочитали голови сіл та підприємці.

В кожне село району та місто я за підписом підприємців і за своїм підписом (як депутата ) відправив листа про оподаткування та захист підприємництва від непомірних податків. Підприємці масово кидають підприємництво і стають на біржу.

Проект Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

Асоціація фермерів та приватних землевласників України долучилась до обговорення проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

Акцію підтримали!

 

Всеукраїнське об’єднання громадських організацій “Комітет національної дії” на своєму засіданні 30 січня 2017 року підтримали проведення 15 лютого 2017 року акції на захист рідної землі!

Прес-служба СУСОКУ

Звернення до АФЗУ

Здравствуйте.

Меня зовут Денис Шевченко. Я из города Одесса, мне 36 лет. Женат, 3-ое детей. Живу в городе, очень хочу перехать в деревню жить и заниматься разведением свиней и овец.
Вопрос.

У Греції фермери заблокували тракторами національну автомагістраль

У Греції фермери заблокували тракторами національну автомагістраль, що зв’язує Афіни та Салоніки, протестуючи проти збільшення урядом податків і соціальних внесків. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Ekathimerini.

План завершення земельної реформи (від Комітету захисту рідної землі)

24 лютого 2017 р. м. Київ

Порядок денний:
1. Про шляхи врегулювання земельних відносин у зв’язку з загрозами запровадженням ринку землі в Україні.

Дивіться повну версію засідання Комітету захисту рідної землі на каналі “Вільний селянин” в YouTube.

 

 

ЗВЕРНЕННЯ Всеукраїнського комітету захисту рідної землі

 

Дорогі співвітчизники, брати і сестри, багатостраждальний український народе, у тебе знову хочуть відібрати землю. А значить волю, щасливу долю. Озвірілий оліргахічний бізнес знищує село і селянство, сільськогосподарська земля у вигляді найдорожчих у світі чорноземів вже сьогодні перетворюється в об’єкт усіляких незаконних оборудок спритних ділків, як своїх, так і чужоземних.

Селян знову обкрадають в цінах на молоко

мол1

З багатьох областей України, районів, сіл, селяни звертаються до АФЗУ щодо зниження цін на молоко, одни з листів надійшов нам з Черкаської області!

Реалізація насіння гречки сорту “Єлена”

греч1

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив “Ратай” м.Заліщики Тернопільської області реалізує насіння гречки нового високопродуктивного сорту “Єлена” перша репродукція.
Для кооперативів та членів сільськогосподарських кооперативів діє знижка (ціна договірна)
Тел.для довідок: 067-375-37-44 Марусяк Ігор Михайлович

Прес-служба СУСОКУ