Monthly Archives: Грудень 2016

Де обіцяна підтримка фермерських господарств до 500га невже все пропало що обіцяли в 2016 як приорітет

28 грудня, на засіданні Кабінету Міністрів озвучено пріоритетні напрямки та завдання Міністерства аграрної політики і продовольства у рамках плану дій на 2017 р., пише прес-служба Мінагропроду.

Kurkul.com оголошує полювання на рейдерів

Втомилися спостерігати за рейдерством чи самі стали жертвою таких дій? Давайте разом боротися із беззаконням.

Земельна реформа чи базар землі?

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про необхідність проведення земельної реформи в агропромисловому секторі до 2020 року. Про це повідомляє Укрінформ.

“До 2020 року ми маємо з вами зробити якісну земельну реформу в інтересах українських громадян та Української держави”, – заявив він.

Держсекретарем Мінагропроду стала Ульяна Грачова

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Уляну Грачову держсекретарем Міністерства аграрної політики і продовольства. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії в четвер, повідомляє «Економічна правда».

Аграрний комітет відхилив законопроект, що забороняє емфітевзис

Аграрний комітет 22 грудня відхилив законопроект №5223 «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо недопущення тіньового відчуження земель сільськогосподарського призначення».

ДО УВАГИ!

21 грудня 2016 року відбудеться парламентські слухання на тему: «Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі»

Збір делегатів від СУСОКУ  відбудеться о 14.15 біля 1го входу у ВРУ.

Прес-служба СУСОКУ

Аграрії проти накладення на споживачів додаткового податку на утилізацію упаковки

Всеукраїнська Аграрна Рада від імені українських аграріїв звернулася до профільних комітетів Верховної Ради з проханням не допустити накладення на споживачів додаткового податку за утилізацію упаковки, як це передбачено законопроектами №4835-4838.

Новіков: В Аграрній партії витісняють профільні асоціації

З керівних органів Аграрної партії України (АПУ) витісняються профільні асоціації. Про це у коментарі AgroPolit.com після Х з’їзду АПУ повідомив член Аграрної партії Геннадій Новіков.

Гройсман: Кабмін ухвалив рішення по “Приватбанку” на прохання акціонерів

Кабінет міністрів прийняв рішення про націоналізацію “Приватбанку” на прохання акціонерів банку.
Про це у своєму зверненні заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Гройсман: Кабмін ухвалив рішення по “Приватбанку” на прохання акціонерів

Зриву посівної не буде, але урожай зменшиться — Томич

В Україні відбувається лобіювання сортів та гібридів закордонної селекції, натомість вітчизняне насінництво цілеспрямовано знищується.

Поперед батька в пекло (не дочекавшись парламентського слухання на тему: «Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі» зареєстрували у ВРУ законопроект “Про обіг земель сільськогосподарського призначення” № 5553

Депутати зареєстрували у парламенті законопроект №5535 від 13.12.2016 «Про обіг земель сільськогосподарського призначення».

Серед авторів документів троє депутатів з БПП – Олексій Мушак, Сергій Хлань та Павло Різаненко.