Monthly Archives: Листопад 2016

Мораторій на експорт деревини скасовувати не будуть

омітет Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва підтримав заборону скасування мораторію на експорт лісу. Про це написав народний депутат України  Леонід Ємець на своїй сторінці в Facebook.

На Одещині селяни поскаржилися на владу, яка не виділяє їм паї

Жителі с. Озерне Ізмаїльського району (Одеська область) звернулися до голови облради Анатолія Урбанського з скаргою на місцеву владу, яка не виділяє сільськогосподарські паї селянам.

Європарламент розгляне безвізовий механізм лише у січні-2017

Офіційний сайт Європейського парламенту опублікував прогноз дати розгляду механізму призупинення безвізового режиму.

Статистика прокуратури Кіровоградщини та АФЗУ має великі розбіжності щодо рейдерства на Кіровоградщині

Прокурор Кіровоградської області заявив, що кількість рейдерських захоплень на Кіровоградщині озвучених головою АФЗУ Іваном Томичем не відповідає дійсності. Про це сьогодні під час прес-конференції поінформував прокурор Кіровоградської області Анатолій Коваленко, повідомляє «УНН».

Звернення до голови ВРУ, голови фракцій та груп ВРУ

zapu2

Народні обранці!
Звертаюсь до Вас від Асоціації фермерів та приватних землевласників України, Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та селянських громадських організацій щодо необхідності невідкладного розгляду законопроекту № 5351 Про внесення змін до розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України (щодо захисту прав неприбуткових організацій, в тому числі громадських організацій та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів).

ДТП НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ: ВИПАДКОВІСТЬ ЧИ СПЛАНОВАНА АКЦІЯ?

dtp

На початку листопада цього року, в місті Заліщики Тернопільської області, трапилося ДТп, за кермом одного з авто був фермер,Іван Іванович Томич (син президента АФЗУ Івана Томича).

“Автомайдан” пікетує ГПУ через переслідування активістів

Активісти “Автомайдану” підготували заяву на ім’я генпрокурора Юрія Луценка і влаштували мітинг під ГПУ з вимогою припинити тиск на учасників своєї організації.

Рейдерство-дикунство

pole

На Одещині викорчували бульдозером частину виноградників француза-винороба Крістофа Лакарена, що вже 11 років займається виноградарством та виноробством у с. Шабо, пише «Укрінформ».

ДО УВАГИ ФЕРМЕРІВ ! КМУ встановив строк оренди земель для фермерів не менше ніж на 10 років

orenda_zemli-12052

Уряд удосконалив типову форму договору оренди землі.

Про це йдеться у постанові КМУ від 23 листопада 2016 р. №843.

Постійна увага!

denys-i-i-f

Представника канадських фермерів Дениса  Ковальського  до діяльності  СУСОКУ  та життя українського фермера.

Прес-служба СУСОКУ

!!!!!

З 28.11 по 02.12 в місті Заліщики,  Тернопільської області на базі готельно-ресторанного комплексу “Роксоланочка” відбудеться навчання голів кооператорів та активу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та активістів.

Прес-служба СУСОКУ