Monthly Archives: Жовтень 2016

Президент підписав закон, спрямований проти рейдерів

Петро Порошенко схвалив зміни до низки нормативних актів, якими передбачається комплекс заходів для забезпечення захисту прав власності громадян та інвесторів, а також зменшення ризиків незаконного заволодіння майном.

29 жовтня в Києві відбулося Всеукраїнське селянське віче, на якому зібралося майже 10 тисяч аграріїв. Це лідери громадських селянських організацій, фермери, сільські та селищні голови, депутати місцевих рад від ВО «Батьківщина», а також делегати від профспілок, сільської медицини та освіти.

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ СЕЛЯНСЬКЕ ВІЧЕ!

bez-ymen

Пропозиція вирішення питання щодо найму групи працівників на виконання разової та сезонної роботи

Проблема: найм сезонних працівників малими та середніми фермерськими господарствами у період збору врожаю, а також для виконання разових польових робіт.
Пропозиція: удосконалити інститут підряду, а саме запровадити «договір групового підряду».

Директор аналітичного центру АФЗУ, доктор економічних наук – Микола Калінчик. “Від імені народу”, “Загралися керманичі”, “Реформи й реформатори”

Від «імені народу»
11.08.2016
Українські можновладці обіцяють «ось-ось» зняти мораторій на продаж сільгоспугідь. Чого чекати, в разі запровадження ринку землі?

На Дніпропетровщині стріляли по фермерах

dnipro_fermers-110488888888

У с. Попасне Новомосковського району (Дніпропетровська область) озброєні тітушки, що представляють інтерес Василя Кузнєцова, який купив фермерське господарство (ФГ) «ДАР» у мешканця Каменського притулку для бездомних, викрали з поля комбайн «ДАРу» і порізали його шини, повідомляють «Лица».

Зростання виробництва гречки складе 20%

Аграрії намолотять до 20% більше гречки у 2016 р., ніж у 2015 р. Про це повідомив президент Асоціації фермерів та землевласників України Іван Томич на прес-конференції «Чи залишить посушливе літо українців без врожаю?»

Депутати удвічі збільшили собі зарплати

Верховна Рада майже удвічі збільшила посадові оклади народних депутатів.
Відповідна норма міститься в ухваленому напередодні Радою проекті постанови №5000-П “Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік”.

СТВОРЕНО ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ «УКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ»

Ряд громадських організацій аграрного спрямування 20 жовтня 2016 року провели установчі збори для створення «Української мережі сільського розвитку», головною метою якої є об’єднання зусиль споріднених громадських організацій, які в цей складний час стоять на позиції формування фермерського устрою на селі та побудови Українського суспільства Європейського зразка.

Асоціація фермерів та приватних землевласників України вимагає!

АФЗУ вимагає від Верховної Ради України на цьому тижні прийняти Законопроект 3851-1, щодо повернення податкової політики для сільськогосподарських виробників, яка існувала до 01.01.2015 року.

Вітаємо Всіх!

1

Щиро вітаю Вас із Днем захисника Вітчизни і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!