Monthly Archives: Вересень 2016

ЩО ЧЕКАТИ ФЕРМЕРАМ У 2017 РОЦІ?

 

Інтерв’ю президента Асоціації фермерів та приватних землевласник України Івана Томича з актуальних питань діяльності фермерських господарств на сьогодні та на 2017 рік, а саме – підтримки фермерів, кооператорів та сімейних ферм державою, оподаткування та земельна проблематика на Першому селянському інформаційному каналі «ВІЛЬНИЙ СЕЛЯНИН» в You Tube.

Переглядайте за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCm9HerV0Yust9QuosAlSj2w

 

Прес-служба АФЗУ

 

Нагадуємо! Згідно рішення Ради від 12 вересня 2016 року питання про акцію АПУ Рада АФЗУ ухвалила!

04 жовтня 2016 року у відповідності до рішення Страйкового комітету разом із всеукраїнськими громадськими організаціями та АПУ провести всеукраїнську акцію протесту селян із наступними вимогами:
У сфері оподаткування
– прийняття законопроекту № 3851-1 Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгосптоваровиробників;
– прийняття закону про єдиний земельний податок з врахуванням особливостей поліських регіонів.

У сфері земельних відносин
– прийняття закону про мораторій на купівлю-продаж та будь-яке інше відчуження земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2021 року.
– неприйнятності законопроекту № 4010 від 15.07.2016 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис)».
– у зв’язку із загрозливими тенденціями у сфері земельних відносин, рейдерства, корупції, тінізації земель, провести протягом вересня-жовтня 2016 р. у Верховній Раді України Парламентські слухання з даного питання з участю громадських організацій та науковців.
– розробки та прийняття нової редакції закону про оренду землі з обмеженнями оренди землі однією фізичною, юридичною особою, врегулювання орендної плати, захисту прав власників земельних паїв.

2. Звернутися до авторів законопроекту № 4010а щодо його відкликання.

3. Акцію провести з вимогами селян, підприємств різних форм господарювання, сільської інтелігенції (без партійної символіки).

 

Прес служба АФЗУ

ФОРУМ ФЕРМЕРІВ ТА СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ КІРОВОГРАДЩИНИ!

oper

27 вересня 2016 року в місті Кропивницький відбувся Форум фермерів та сільськогосподарських товаровиробників кіровоградської області.

Комітет по боротьбі з рейдерством прийняв понад 20 звернень

29

Пропозиції Союзу учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України щодо стратегічних напрямів, які необхідно підтримати у 2017 році за рахунок коштів, передбачених бюджетом країни

В бюджете-2017 не будет спецрежима НДС для аграриев

2017

Проект государственного бюджета на 2017 год не предусматривает продление спецрежима НДС для аграриев на следующий год. Об заявил министр финансов Александр Данилюк, презентуя проект госбюджета на 2017 год, сообщает Укринформ.

Фермери Дніпропетровщини заявляють!

dn1

У випадку ігнорування їхніх вимог, щодо рейдерського захоплення фермерського господарства  з понеділка 19.10.2016 року фермери оголошують голодування під стінами адміністрації Президента та представництвом ЄС України.

Прес-служба АФЗУ

Відбулося виїзне засідання комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин

batur1

15 вересня 2016 року у Батурині відбулося розширене засідання  ВР з питань аграрної політики та земельних відносин, де головним питанням порядку денного було обговорити запровадження ринку землі в Україні.
В результаті  обговорення домінуюча більшість висловили проти запровадження ринку землі в Україні.

У підсумку у зв’язку з відсутністю кворуму народних депутатів, рішень ніяких не прийнято.

Прес-служба АФЗУ

У проект держбюджету для фермерів заклали 5,5 млрд грн

hr1

У проекті держбюджету на 2017 р. передбачено 5,5 млрд грн на підтримку малих та середніх фермерських господарств. Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив у ході засідання уряду, повідомляє «112 Україна».

Фермери Дніпропетровщини пікетують представництво ЄС України. Просимо підтримати!

protest1

Відбувається акція під стінами представництва ЄС України (м. Київ, вул. Володимирська 101) з вимогами зупинити захоплення фермерських господарств в Україні, зокрема  фермерського господарства «Дар» (с. Попасне, Новомосковського району Дніпропетровської області) де триває захоплення по даний час.

Інформацію про подальші дії дивіться в наступних новинах.

Прес-служба АФЗУ!

 

Заява голови Дніпропетровської АФЗ – Гайворонського А.В.

jes

У випадку продовження захоплення фермерського господарства «Дар» (с. Попасне Новомосковського району Дніпропетровської області) рейдерами, фермери Дніпропетровщини завтра 16 вересня 2016 року  пікетуватимуть представництво ЄС України (м. Київ, вул. Володимирська 101).