Monthly Archives: Серпень 2016

Фермери вимагають від Влади!

прес

30 серпня 2016 року Відбулася прес-конференція «Стан справ у сфері земельних відносин загрожує українській державності» в якій взяли участь фермери з усіх регіонів України, які стали жертвами рейдерських захоплень.

Навчання в Ізраїлі

Наявність фермерських господарств на 1 листопада 2015 року

Альтернатива мораторію на продаж землі, або кому на руку нові аграрні закони?

Сьогодні влада все більше уваги приділяє аграрному сектору. І не дивно, адже це майже одна з небагатьох галузей народного господарства, яка  приносить країні валютну виручку і щороку показує гарні результати.

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Прийміть найсердечніше вітання і побажання: Народ України святкує уже 25 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі!

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОМІТЕТ ЗАХИСТУ РІДНОЇ ЗЕМЛІ

01042 Україна, м. Київ, вул. П.Лумумби, 21,         тел/факс: (044) 501-78-73

на № 2 від 18.08.2016р.

Рішення Всеукраїнського комітету захисту рідної землі

від 18.08.2016 р.                    м. Київ, вул. Суворова, 9

Уточнений розподіл Віце-президентів відповідальних за роботу обласних АФЗ від 18.08.2016 р.

 

Членам Ради АФЗУ!

Згідно статуту Асоціації фермерів та приватних землевласників України та річного плану роботи, чергове засідання ради АФЗУ відбудеться 12 вересня 2016 року за адресою:  м. Київ, вул. Суворова, 9,  (НААН 2-й поверх зал засідань).

Наказ АФЗУ №3 від 18 серпня 2016 року

Відповідно пунктів 4.15 та 4.16 Статуту АФЗУ

наказую призначити СТРИЖАКА МИКОЛУ ІВАНОВИЧА на посаду Заступника Генерального директора АФЗУ (на громадських засадах).

Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України                                                         І.Томич

Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б.

Шановний Володимире Борисовичу!

Асоціація фермерів та приватних землевласників України високо цінує Ваші ініціативи що до подолання економічної скрути та бідності на селі шляхом пріоритетної підтримки дрібних та середніх фермерських господарств, сільськогосподарських товаровиробників їх кооперації.

Законопроект №2028 передбачає продаж земель в обхід мораторію — думка

ivchenko!!!!!!!!!!!

За пунктами законопроекту №2028а «Щодо врегулювання окремих питань правового статусу земель фермерського господарства» приховано продаж земель сільськогосподарського призначення в обхід мораторію, написав у своєму блозі на Аgropolit.com народний депутат України Вадим Івченко.