Monthly Archives: Липень 2016

Зустріч фермерів Дніпропетровської області!

Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області організовує зустріч фермерів для святкування обжинок та обговорення результатів роботи обласної  та районних асоціацій.

Емфітевзис забезпечить аграріям потужний інструмент для кредитування — Бакуменко

bakumenko_oleksandr-1-8805 (1)!!!!!!!!!!!!

У разі широкого введення емфітевзису у господарську практику, суб’єкти господарювання аграрного сектору одержать потужний інструмент для кредитування, повідомив у своєму блозі виданню «Лівий берег» заступник голови Аграрного комітету з питань аграрної політики і земельних відносин Олександр Бакуменко.

25!

Запуск ринку земель принесе $8 млрд

21поле!!!

Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) оцінює економічний ефект від можливого запуску земельного ринку в Україні на рівні $8 млрд, пише «Інтерфакс-Україна».

Кабмин назначил соратника Гройсмана первым замминистра аграрной политики

original

Кабинет министров освободил с должности первого заместителя министра аграрной политики и продовольствия Ярослава Краснопольского, назначив вместо него Максима Мартынюка, который до этого был председателем Государственной службы по вопросам геодезии, картографии и кадастра.

Депутати полетіли у відпустки, забувши про фермерів

2_278!!

Сімейні господарства можуть залишитися без фінансування через…канікули нардепів.

«ДЕНЬ ПОЛЯ» ДЛЯ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ ОРГАНІЧНОГО НАПРЯМКУ

4 серпня 2016 року асоціація «Українська асоціація виробників і переробників сої», Співтовариство виробників та споживачів бобових в Україні, на базі фермерського господарства Дона Олексія Пилиповича, проведуть «День поля»

ЗМІНИ, що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам

Реквізити АФЗУ

Одержувач: ВГО „АФЗУ”

ЄДРПОУ: 14289145

р/р № 26004052760452 в Печерській філії ПАТ КБ „Приватбанк”  МФО: 300711

Призначення платежу: сплата членських внесків П.І.Б. Без ПДВ.

 

Розроблено два варіанти запуску ринку землі

21поле!!!

На сьогодні є два основних концепти проведення наступного етапу земельної реформи — запуску ринку, повідомив у своєму блозі на «Ліга.net» голова Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастру) Максим Мартинюк.

До уваги фермерів, фіксованих членів! Готується до друку фото-книга «ПЕРШОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЗУСТРІЧІ ФЕРМЕРСЬКИХ РОДИН 2016»