Monthly Archives: Червень 2016

Меморандум про співпрацю!

Заява Всеукраїнського комітету рідної землі!

загальна

Дорогі співвітчизники, брати і сестри, багатостраждальний український народе, у тебе знову хочуть відібрати землю. А значить волю, щасливу долю. Озвірілий оліргахічний бізнес знищує село і  селянство, сільськогосподарська земля у вигляді найдорожчих  у світі чорноземів вже сьогодні перетворюється в об’єкт усіляких незаконних оборудок спритних ділків, як своїх, так і чужоземних.

КМУ запланував підтримку для фермерів на 2017 р.

Кредит-до-зарплати-в-Україні

Кабінет Міністрів України запланував на 2017 р. пряму підтримку малих сільгоспвиробників, пише «УНІАН».

На пряму адресну допомогу зможуть розраховувати виключно малі підприємства до 500 га.

ВІТАЄМО ПРЕЗИДЕНТА АФЗУ ІВАНА ТОМИЧА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

1206_7238

Шановний Іване Федоровичу!

Прийміть наші найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого Дня народження. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного щастя, благополуччя в житті та наснаги в роботі. Ваша трудова діяльність

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

7091059_images_1452048024Шановні колеги!
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла

ПЕРША ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗУСТРІЧ ФЕРМЕРСЬКИХ РОДИН 2016!

В мальовничому місті Моршин, що на Львівщині, в СКК «МОРШИНКУРОРТ», відбулася «ПЕРША ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗУСТРІЧ ФЕРМЕРСЬКИХ РОДИН 2016», присв’ячена Дню фермера.

Основна!

Шановні фермери, хлібороби, нащадки куркульського роду!

53_6!!

На Дніпропетровщині для фермерів збудують Перший кооперативний елеватор

ferm_elevator-7833

У Васильківці Дніпропетровської області тривають роботи з будівництва Першого кооперативного елеватора на кошти уряду Канади, повідомляє Еlevatorist.com.

Чого чекати: півмільйони СФГ чи загибель села?

tomich3 (1!!!!!!!!!1222

Організатори прес-конференції «Діалог влади і фермерів розпочато…. Що слід очікувати» вважають, що Асоціації фермерів та приватних землевласників України вдалося нарешті вийти на прямий діалог з владою та розробити концепцію розвитку сімейних ферм, яку підтримав уряд.

Президент АФЗУ Іван Томич, який і був основним спікером конференції, вважає, що у випадку реалізації концепції «500» вже через 7 років ми будемо мати заможне українське село, але треба подолати ще безліч проблем та перешкод.

Фермери все ж отримають 450 млн грн

У Верховній Раді України пропонують збільшити фінансування для фермерів. Про це йдеться у змінах до бюджету, які найближчим часом будуть подані до парламенту.

Попередньо пропонується надати фермерам 450 млн грн державної підтримки.

Підписано меморандум про спільний захист української землі

DSC_6840!!!

Всеукраїнський комітет захисту рідної землі і Рух за суверенний розвиток підписали меморандум про спільний захист української землі.