Monthly Archives: Березень 2016

Сімейна ферма – Є! Закон №1599 від 31.03.2016 року.

сайт сімя

Сьогодні, 31 березня 2016 року, на пленарному засіданні Верховної Ради України нарешті було прийнято Закон України №1599 «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Доопрацьований проект закону про “Єдиний земельний податок” з Вашими пропозиціями!

сайт маки

Проект вноситься народним депутатом України

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України

(щодо становлення єдиного земельного податку)

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

Ініціатива Ярмолюка І.С. набирає обертів.

Baner_Sheremeta111111111111

Віце-президент АФЗУ Шеремета Віктор Васильович перерахував 5000 грн. благодійної допомоги для Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

ГОЛОВНІ ТЕЗИ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА АФЗУ І. ТОМИЧА 24 БЕРЕЗНЯ 2016 Р.

«За дворічний період діяльності уряду А. Яценюка українському селянству завдано найболючішого удару: ми отримали найбільше зубожіння селян, найбільше зменшення кількості фермерських господарств, найбільше ліквідовано робочих місць на селі, ми отримали найбільшу корупцію у сфері земельних відносин. Тому наша основна вимога – відставка цього злочинного уряду …»

24 березня відбулася прес-конференція президента АФЗУ Івана Томича за результатами селянської акції що відбулася 15 березня 2016 року під стінами Верховної Ради України.

Untitled-12psd
Іван Томич розповів журналістам чого вимагали фермери та чого в результаті досягли. З вимогами фермерів та домовленостями з головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом, про прийняття необхідних законопроектів ви можете ознайомитися з матеріалів що знаходяться у прикріплених файлах.
Прес-служба АФЗУ

 

ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ за результатами зустрічі Голови Верховної Ради України з представниками аграрної галузі

 

18 березня 2016 р.

 

  1. Комітету з питань податкової та митної політики спільно з Комітетом з питань аграрної політики та земельних відносин за участі представників Мінагрополітики, Мінфіну, ДФС та галузевих фермерських асоціацій опрацювати питання та внести узгоджені пропозиції щодо:

вдосконалення системи оподатковування в аграрному секторі;

запровадження єдиного земельного податку (без сплати ПДВ) для фермерських господарств з ділянками до 150 га сільськогосподарських земель.

РИНОК ЗЕМЛІ: ЗА ТА ПРОТИ!

1(1)Сьогодні, 22 березня 2016 року на 1-у Національному телеканалі, в прямому ефірі, відбудеться дискусія прихильників та противників запровадження ринку землі в Україні. Участь в дискусії візьмуть представники АФЗУ на чолі з президентом Іваном Томичем.

ДО УВАГИ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

24 березня 2016 року президент Асоціація фермеров та приватних землевласників України Іван Томич проводить прес-конференцію «Що досягнуто проведенням 15 березня 2016 року селянської акції «ЗАХИСТИ СЕЛО – ЗБЕРЕЖИ УКРАЇНУ»? Які наступні кроки?».

Положення про Фермерську самооборону Асоціації фермерів та приватних землевласників України

12347468-Мужской-вою-цЗа дорученням Ради АФЗУ                                                Затверджено

Президент АФЗУ            І.Томич                                                         

1.     Мета

Фермерська самооборона  є добровільним формуванням ВГО „Асоціації фермерів та приватних землевласників України”, що діє на основі самоорганізації, громадянської та фермерської солідарності. Метою якого є захист законних прав фермерів, членів особистих селянських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, селян.

РІШЕННЯ Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України

15 березня 2016 р.                         м. Київ, вул. Липська, 1, готель „Київ”

         Членів Ради – 30 чол.

         Присутні – 24 чол.

         Обговоривши питання порядку денного

                                                РАДА АФЗУ ВИРІШИЛА:       

“ПРОДАЖ ЗЕМЛІ СЬОГОДНІ – ЦЕ ВАРВАРСТВО…” Голова Верховної Ради України В. Гройсман (З виступу на нараді щодо підтримки аграрного сектору. 18 березня 2016 року).

groysman-agrariyi_3У п’ятницю за ініціативи Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана відбулася нарада щодо підтримки аграрного сектору за участі представників Асоціації фермерів та приватних землевласників України, профільних міністерств, Держгеокадастру, Державної фіскальної служби та комітетів Парламенту, на якій було обговорено питання оподаткування та земельних відносин в аграрному секторі України.