Monthly Archives: Січень 2016

ОБЛАСНА КОНФЕРЕНЦІЯ ФЕРМЕРІВ ЛЬВІВЩИНИ

9 лютого, в приміщенні Львівського національного університету ветеринарної медицини  (м. Львів, вул.. Пекарська, 50, актова зала) відбудеться звітна конференція  фермерів та приватних землевласників Львівщини. До участі у зібранні запрошується керівництво області, департаменту АПР та профільних установ області.

ОБЛАСНА КОНФЕРЕНЦІЯ ФЕРМЕРІВ КИЇВЩИНИ

4 лютого, в приміщенні Інституту аграрної економіки (м. Київ, вул.. Героїв Оборони, 10, 3 пов.) відбудеться звітна конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників Київської області.

Президенту України Порошенку Петру Олексійовичу

Шановний Петре Олексійович!

Запрошую,Вас,взяти участь у роботі 26 з’їзду АФЗУ, який відбудеться 24 лютого 2016 року за адресою: м.Київ,вул.,Ломоносова, 18 (в залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права ).

АФЗУ,СОЮЗ сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів вітає з Днем Народження Вадима Івченка!

АФЗУ,СОЮЗ сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів вітає з Днем Народження Вадима Івченка! Заступника Голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин,депутата Верховної Ради України

Шановний Вадиме Євгеновичу !

Закон про обіг земель створить монополію на ринку — експерт

zemla_proazh-4770

Законом «Про обіг земель» пропонують створити державне підприємство-монополіста, упевнений завідувач кафедри землевпорядного проектування Національного університету біоресурсів і природокористування Андрій Мартин, повідомляє «Урядовий кур’єр».Експерт розкритикував законопроект Держгеокадастру «Про обіг земель сільгоспризначення», виставлений на громадське обговорення.

Без кооперативів розвиток дрібного фермерства неможливий — експерт

fermer_kooperachia-4753

В Україні сімейне фермерство — це в основному соціальна проблема і спосіб багатьох селян хоч якось прогодувати себе. Про це в ексклюзивному інтерв’юAgroPolit.com повідомив радник з питань сільського господарства Королівства Нідерландів Еверт Ян Краенбрінк.

XXVI З’ЇЗД АФЗУ ВІДБУДЕТЬСЯ 24 ЛЮТОГО 2016 РОКУ

DSC_2740

На виконання рішення Ради АФЗУ XXVI з’їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України відбудеться 24 лютого 2016 року в залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права (м. Київ, вул.. Ломоносова, 18), про що укладена відповідна угода.

Прем’єр-міністру України Яценюку А.П.

Шановний Арсенію Петровичу!

Угодою про коаліцію депутатських фракцій парламенту передбачено реформування сільського господарства, зокрема, запровадження ефективної підтримки вітчизняних сільськогосподарських виробників, насамперед сімейних фермерських господарств, яка стимулюватиме розвиток сільськогосподарського виробництва.

ДІЛОВА ЗУСТРІЧ З АМЕРИКАНСЬКИМИ КОЛЕГАМИ

Фото-на-сайт27 січня в Асоціації фермерів та приватних землевласників України відбулася ділова зустріч з представником міністерства сільського господарства Сполучених Штатів Америки.

ОБЛАСНІ КОНФЕРЕНЦІЇ ФЕРМЕРІВ ОДЕЩИНИ ТА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

В обласних організаціях Асоціації фермерів та приватних землевласників України відбувають передз’їздівські звітні конференції.

Президенту Асоціації фермерів та приватних землевласників України ТОМИЧУ І.Ф.

Шановний Іване Федоровичу!

Інститутом  стратегічних  оцінок  при  Президентському  фонді  Леоніда Кучми «Україна» на основі узагальнення результатів конкурсу серед студентів «20 років  аграрній  реформі  в Україні:  досягнення  і