Daily Archives: 13 Листопада 2015

З Днем працівника сільського господарства!

zernovoe_pole_1920x1200

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом!

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку!

З повагою, Іван Томич та виконавча дирекція СУСОКУ.

Дякуємо відвідувачам нашого сайту!

Союз учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України висловлює щиру подяку відвідувачам нашого сайту. Завдяки вам, сайт Союзу посів 49 місце серед сайтів у категорії “Суспільство”! (http://www.liveinternet.ru/rating/ua/society/)

Дякуємо, що слідкуєте за новинами нашої організації та в агропромисловому комплексі України!

Прес-служба СУСОКУ

АБИ ЗБЕРЕГТИ УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ

Турботою про село та його мешканців, була пронизана робота передсвяткових урочин «Агрофорум – 2015», які відбулися в одному із мальовничих куточків Надністров’я, в селі Добровляни Заліщицького району, на базі туристично-відпочинкового комплексу.

Верховна Рада зняла з агропідприємств зобов’язання щодо відшкодування витрат на виплату і доставку пенсій

1415343846_rada

Сьогодні Верховна Рада прийняла в цілому як закон проект «Про внесення змін до Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” щодо уточнення та приведення у відповідність об’єкта оподаткування для платників, що обрали спрощену систему оподаткування» № 2229. від 24.02.2015р. За законопроект проголосувало 245 народних депутатів.