Daily Archives: 3 Листопада 2015

60 % валового продукта страны создается на селе не товаропроизводителями, – Томич

IMG_1224_0.640

Семейная ферма – точка роста социальной экономики на селе. Поэтому основное требование  селян – закрепить семейное фермерство на законодательном уровне. Об этом журналистам ИА AgroNews.ua рассказали президент Ассоциации фермеров и частных землевладельцев Украины Иван Томич и председатель президиума Союза сельскохозяйственных обслуживающих кооперативов Украины Иван Заец в ходе пресс-конференции.

ВІДБУЛАСЯ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ «СІМЕЙНА ФЕРМА ВРЯТУЄ УКРАЇНУ!»

DSC_4306-веб(1)

У вівторок, 3 листопада в інформаційному агентстві «AgroNews» відбулася прес- конференція на тему «Сімейна ферма врятує Україну». 

УВАГА ШАХРАЇ!

Звертаємо увагу фермерів, що наша попередня інформація про шахрайські дії підприємства «Валеос Плюс» виявилася нажаль вірною.

Підтверджуючих документів від ТОВ «Валеос Плюс» про розрахунок з Ф/Г «Новий рівень 2006» ми не отримали.

На додаток сьогодні до нас з подібною проблемою звернулося ПАТ «Поділля» з Могилів-Подільського вінницької області (перерахували 130 тис. грн.. за 20 т. мін. добрив, а отримали лише 3.5 т.).

ЗБОРИ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Фото-для-WEB (1)

Відповідно до рішення XXV з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України на 18 листопада 2015 року заплановано проведення загальних зборів фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області.

Інформація від наших партнерів