Monthly Archives: Серпень 2015

ЩО НАМ ОБІЦЯЛИ І ЩО З ТОГО ВИЙШЛО!

DSC_0544 для сайта

Наближається річниця підписання Коаліційної угоди і логічно виникає питання: А що ж зроблено в частині «Реформа сільського господарства»?

Якщо проаналізувати, то складається враження, що важливого фактично нічого. Навіть навпаки, спостерігається погіршення та намагання запровадження нових, несприятливих для селян факторів сільгоспвиробництва.

Тож Асоціація фермерів та приватних землевласників України оголошує про проведення Всеукраїнських громадських слухань «Аналіз виконання Коаліційної угоди в частині реформи сільського господарства», та запрошує всі громадські організації аграрного спрямування залучатися до участі в Слуханнях.

Наявність фермерських господарств станом на 1 липня 2015 року

Статистичні дані, надані Державною службою статистики України ( Наявність фермерських господарств по регіонах України)

 

Звернення Всеукраїнського комітету захисту рідної землі до Українського народу!

Багатостраждальний український народе, у тебе знову хочуть відібрати землю. А значить Волю! А значить щасливу Долю! Це почалося в 90-ті роки з намірів ще тоді не дати шанс Україні стати багатою незалежною країною, вирватись із радянської системи, як це зробили наші сусіди – поляки, румуни, болгари та інші народи. З тих часів і досі не дають жити і працювати, вирощувати хліб, виховувати дітей Українському фермеру. Святий дарунок Господа Україні – сільськогосподарська земля у вигляді найродючіших у світі чорноземів вже сьогодні перетворилася в об’єкт усіляких темних незаконних оборудок і спекулятивної наживи спритних ділків, як своїх, так і чужоземних. У разі введення так званого ринку землі український селянин-господар стане наймитом у латифундистів і з часом буде зігнаний з неї, де працюватимуть найманці з бідних країн Африки і Азії.

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., NN 13 – 17, ст. 112) такі зміни:

УВАГА!

У неділю 30 серпня 2015 р. на Центральному каналі КДР-ТРК (Київська державна регіональна телерадіокомпанія) о 09.30 виходить друга телепередача “Сімейна ферма”.

Прес-служба АФЗУ

Іван Томич: найбільше від рейдерства страждають середні фермерські господарства

Ситуація, що останнім часом склалася в Україні, все більше нагадує “суворі 90-і”. На сільському госопдарстві вона відображається жорстокими рейдерськими захопленнями, яких за останні півроку зафіксовано близько шістдесяти.

У яких областях країни проблема рейдерства найпоширеніша, що робити фермерові, коли на його землі завітали незвані “гості”, чи варто сподіватися на зміни, і що для них потрібно зробити у законодавчому полі, — про це і не тільки агропортал Kurkul.com поговорив з президентом Асоціації фермерів та землевласників України Іваном Томичем.

Прокуратура Черкасской области сознательно тормозит решения земельных вопросов

стаття

Прокуратура Черкасской области сознательно продолжает препятствовать вынесению решений касательно неправомерного использования земель на территории области.

До уваги членів Ради АФЗУ!

20150526_111018

Уточнений порядок денний та регламент засідання Ради АФЗУ 8 вересня 2015 р.

Місце проведення: м. Київ, пр-т 40-річчя Жовтня, 93, Готель «Голосіївський» (партнер АФЗУ).

Зникає цукрова галузь?

Одна із наймогутніших галузей АПК України 90-х років, де виробництво цукру складало більше 5 млн тонн та працювало 192 цукрових заводи, а це 192 цукрових містечка із добре розвиненою інфраструктурою та сотня тисяч людей, які працювали на плантаціях цукрового буряка, вітчизняна аграрна наука, насінництво, транспорт, торгівля, де стабільно працювало більше 1 млн наших співвітчизників, в поточному році може опинитись у критичній ситуації,

Рішення Всеукраїнського комітету захисту рідної землі

DSC_3540-1Ознайомитися з текстом Рішення Всеукраїнського комітету захисту рідної землі, прийнятого 21 серпня 2015 р. можна тут – Рішення Комітету захисту рідної землі

Вітаємо з Днем незалежності!

1  З нагоди свята Незалежності нашої держави Союз учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України бажає вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.