Monthly Archives: Липень 2015

СІМЕЙНА ФЕРМА РОДИНИ ТОМИЧІВ

фото_(26)Якщо ти в душі фермер, то чим би не займався в певний час, а завжди тебе «тягне» в рідне господарство, а особливо в період жнив.

Форум «АгроМеханіка:системи та комплектуючі»

Вже ні для кого не секрет, що Україна – країна аграрна. Інвестиційний потенціал агросектору «змагається» за своїми обсягами тільки з енергетичним. І це, до речі, вселяє оптимізм. Однак на заваді виникає  одне серйозне «але». Реалізувати потенціал українського агросектору можливо за допомогою впровадження сучасних ефективних технологій землеробства, використовуючи при цьому добротну

Законом про внесення змін до Податкового Кодексу України сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи визнані неприбутковими

Протягом тривалого часу Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України боровся за визнання обслуговуючих кооперативів неприбутковими організаціями. Нарешті це здійснилося 17 липня 2015 року на пленарному засіданні Верховної Ради України.

ДО УВАГИ ГОЛІВ АСОЦІАЦІЙ ТА ФІКСОВАНИХ ЧЛЕНІВ АФЗУ!

На минулому тижні відбулася зустріч з директором по маркетингу Італійської компанії “Пі-Джей Консалтінг Україна” паном Манера Жанбаттіста, який повідомив, що його підприємство має можливість залучати інвесторів з Італії у аграрний бізнес України та цікавиться експортом сільгосппродукції з України.

Завдяки спільним зусиллям аграріїв Верховна Рада зберегла спецрежим оподаткування ПДВ

DSC00071-webВерховна Рада України з другої спроби підтримала законопроект № 2173а “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість”. За відповідне рішення проголосували 233 народних депутатів.

Круглий стіл з проблем завершення земельної реформи: в Україні практично сформовано новий земельний лад

«В Україні практично сформовано новий земельний лад: ліквідовано державну монополію на землю, здійснено перехід до різних форм земельної власності, проведено безкоштовний перерозподіл землі на користь наших громадян, запроваджено платне землекористування, створено об’єктивні передумови для обігу земельних ділянок»,- сказав Ярослав Гадзало, президент Національної академії аграрних наук

ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО СТИМУЛЮВАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії.

Законом вводяться механізми стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії.

СІМЕЙНА ФЕРМА

На Центральному телевізійному каналі (КДР ТРК) виходить нова телепрограма для сільських господарів, для тих, хто хоче стати заможним і самодостатнім на власній землі.

СЕМІНАР ПО ВИКОРИСТАННЮ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ В ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВАХ

Організатори виставки «ФЕРМЕР УКРАЇНИ 2015» (м. Київ, НК «Експоцентр України», 23 – 25 вересня 2015 р.)  спільно з індустріальною групою компаній «РЕНТЕХНО», що спеціалізуються на впровадженні інженерних рішень з використанням енергозберігаючих технологій та відновлювальних джерел енергії 23 вересня 2015 року проводять семінар «7 ПЕРЕВАГ ВСТАНОВЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ ДЛЯ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ».

В КИЄВІ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АГРАРНИЙ ФОРУМ

Фото_1Наміри Міністерства фінансів, в угоду Міжнародному валютному фонду, та всупереч Коаліційній угоді, щодо відмінення спец режиму ПДВ для аграріїв з 1 січня 2016 року – змусили селян залишити жнивні поля та зібратися в столичному конгрес холі.

КИЇВСЬКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ПЕРЕВІРИТЬ ДОТРИМАННЯ ЗЕМЕЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Київська облдержадміністрація створила комісію з перевірки дотримання земельного законодавства. У полі зору нового контролюючого органу потраплять всі рішення про виділення, оренду та використання земельних ділянок у Київській області за останні сім років. Ця комісія повинна стати серйозним інструментом боротьбі з корупцією в земельній сфері.