Monthly Archives: Червень 2015

Ні скасуванню спецрежиму ПДВ. Попереджувальна акція аграріїв під стінами парламенту

DSC_315430 червня 2015 року під стінами Верховної Ради відбулася попереджувальна акція аграріїв з приводу недопущення скасування спец режиму по ПДВ.

Як ми повідомляли раніше громадські організації АПК організували цей

Шановнi фермери!

За достовірною інформацією від джерела в ВРУ у вівторок 30 червня Верховна Рада України за подання Уряду може скасувати пільги по ПДВ для сільгоспвиробників. В зв’язку з цим громадські організації АПК у вівторок 30 червня збирають акцію протесту під стінами парламенту.

Бажаючих запрошуємо прийняти участь!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Томич_фото

Іване Федоровичу, як керівнику Асоціації фермерів та приватних землевласників України, лідеру фермерської

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави.

Олексій Павленко: наш пріоритет – підтримка малих та середніх фермерських господарств

DSC_2996_0«Вітаю фермерів України із 25-ю річницею фермерського руху! Фермери – це ті, на кому тримається сільське господарство України і хто дійсно заслуговує на європейський рівень життя» – наголосив Міністр, виступаючи на Всеукраїнських зборах фермерів з нагоди святкування 25-річчя фермерського руху в Україні 19 червня.

Комерційна пропозиція від ТОВ «ПУЛЬСАР БІЗНЕС ГРУП»

До Вашої уваги пропонуємо завантажити та переглянути комерційну пропозицію по павилу від ТОВ «ПУЛЬСАР БІЗНЕС ГРУП»

Завантажити комерційну пропозицію можете тут

 

ФЕРМЕРИ СВЯТКУЮТЬ СВОЄ 25-и РІЧЧЯ!

DSC_271719 червня в столиці Україні місті Києві фермери України відсвяткували 25-річчя фермерського руху в Україні.

25 РОКІВ ФЕРМЕРСЬКОМУ РУХУ УКРАЇНИ!

Асоціація фермерів та приватних землевласників України 19 червня відзначає День фермера, приурочений цього річ до святкування 25-ти річчя фермерського руху в Україні.

Майже 300 кращих представників фермерського руху з усієї України будуть присутні на цьому заході.

Відео з прес-конференції Асоціації фермерів та приватиних землевласників України: «Что делать при условии дальнейшего продления моратория на рынок земли?»

DSC_2481

 

Відео з прес-конференції Асоціації фермерів та приватиних землевласників України: «Что делать при условии дальнейшего продления моратория на рынок земли?»

ДО УВАГИ ФЕРМЕРІВ!

Аналітичному центру АФЗУ з достовірних джерел стало відомо про змову монополістів на ринку зерна про обвал ціни на пшеницю 3 класу до рівня 2100 грн. за тону.

Прес-конференція Асоціації фермерів та приватиних землевласників України

DSC_248111 червня 2015 року в інформаційній агенції «AgroNews» відбулася прес-конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників України на тему: «Загрози та виклики в час Путінської агресії  при запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення з 1 січня 2016 року. Що робити за умови подальшого продовження мораторію на ринок землі?»