Monthly Archives: Травень 2015

Науково-практична конференція «25 років фермерству України. Від колгоспно-радгоспної системи – до формування фермерського устрою на селі»

Запрошення

2 червня 2015 р. в актовому залі Національного аграрного центру Інституту аграрної економіки України відбудеться науково-практична конференція на тему: «25 років фермерству України. Від колгоспно-радгоспної системи – до формування фермерського устрою на селі». 

Рішення Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України

 м. Київ , вул. Ломоносова,18                                     від 26 травня 2015р.

По першому питанню порядку денного: 

  1. Про створення на базі Бориспільського району Київської області спільно із районною державною адміністрацією, районною радою базового району щодо розвитку фермерських господарств, особистих селянських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. 

Прес-конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників України

20150527_122631В агенції “RegioNews” відбувається прес-конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників України, участь в якій приймають президент АФЗУ Іван Томич, Народний  депутат  України  Степан  Хмара, голова президії ССОКУ Іван Заєць та фермера, віце-президента АФЗУ Леоніда Кириченка. 

ЗАСІДАННЯ РАДИ АФЗУ

20150526_11101826 травня 2015 року відбулося чергове засідання Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України на якому було обговорено виконання рішення XXV з’їзду та Статуту в частині запровадження фіксованого членства, проведення інвентаризації районних та обласних організацій.

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ АСОЦІАЦІЇ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ УКРАЇНИ

27 травня 2015 року в інформаційній агенції «AgroNews» відбудеться прес-конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників України на тему:  «Асоціація фермерів та приватних землевласників вимагає від Уряду та коаліції в Верховній Раді України здійснення реформ на селі, в основі яких має бути розвиток сімейних фермерських господарств та кооперативів.

Лист Заступнику міністра АПК України

Заступнику  міністра  АПК України  Лапі В.І.

Шановний  ВОЛОДИМИРЕ ІВАНОВИЧУ!

Асоціація фермерів та приватних землевласників України відповідно до Ухвали 25 з’їзду АФЗУ та згідно наших усних домовленостей звертається до Вас щодо комплексного підходу в регулюванні державної підтримки фермерських господарств як в поточному часі, так і в перспективі.

ЗУСТРІЧ ДВОХ ПРЕЗИДЕНТІВ

DSC_2251В рамках конференції та урочистого нагородження за підсумками конкурсу на тему: «20 років аграрній реформі в Україні: досягнення та проблеми», що проходила в Білоцерківському державному аграрному університеті, відбулася зустріч двох президентів: Леоніда Даниловича Кучми та Івана Федоровича Томича.

ДО УВАГИ ФЕРМЕРСЬКОГО ЗАГАЛУ

До 25 травня всім фермерським господарствам необхідно здати форму №4 (інформацію про кінцевих вигодоодержувачів ) до Державної реєстраційної служби. В разі не виконання  передбачено штрафи до 8 тис. грн.

Важливо щодо перереєстрації ФГ

До 25 травня необхідно провести перереестрацію фкермерського господарства, в іншому разі передбачено штрафи по 8 тис. грн.

Сайт реєстраційної служби, з якого скачуємо Форму №4: http://drsu.gov.ua/show/93

Фермери та кооперативи Японії

Фермером в Японії вважається домогосподарство (ДГ), мешканці  якого мають землю і 100% надходжень отримують від сільськогосподарської діяльності (fulltime). Існує категорія ДГ, в якому є члени родини, які працюють не в сільському господарстві. Такі ДГ мають статус “часткових фермерів” (parttime). Середній розмір господарства – близько 1 га, в більшості застосовується трипільна система.

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ФЕРМЕРІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

DSC_218619 травня відбулися загальні збори фермерів Хмельницької області на яких головним питанням стояло обговорення Нової стратегії розвитку фермерського руху.