Monthly Archives: Квітень 2015

Відео з прес-конференції Асоціації фермерів та приватних землевласників України з приводу рейдерських захоплень фермерських земель.

ДО ВАШОЇ УВАГИ!!!

20150429_124936Відео з прес-конференції Асоціації фермерів та приватних землевласників України з приводу рейдерських захоплень фермерських земель Ви можете переглянути тут:

http://agronews.ua/node/53397 


https://www.youtube.com/watch?v=lWeWYP-K6bc

Нам відповідають!

SCN_00481 copy

НАКАЗ про створення оперативного штабу щодо захисту фермерів та їх господарств

наказ про створення штабу

ЗАКОН УКРАЇНИ Про локальні агропродовольчі ринки Проект

Цей Закон визначає правові засади організації діяльності учасників локальних агропродовольчихринків в Україні, регулює відносини в цій сфері та спрямований на захист прав і законних інтересів визначеної категорії виробників сільськогосподарської продукції та її споживачів

Прес-конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників України з приводу рейдерських захоплень фермерських земель.

20150429_124936В інформаційній агенції RegioNws проходить прес-конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників України з приводу рейдерських захоплень фермерських земель.

До уваги засобів масової інформації!

29 квітня 2015 року, о 12.00, в приміщенні інформаційного агентства “RegioNews”, м. Київ, вул. Хрещатик 10-Б, 3 поверх, оф. 8. відбудеться прес-конференція з приводу зухвалих рейдерських захоплень найкращих фермерських земель в ряді регіонів України та навіть вбивств самих фермерів на цій підставі.

РЕЙДЕРСЬКІ ЗАХВАТИ ФЕРМЕРСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ ПЕРЕКИНУЛИСЯ НА ВІННИЧИНУ!

Фермерське господарство «ВАЛЕНТИНА», з Немирівського району Вінницької області, де господарює Валентина Гончарук, має 57 гектарів землі що знаходяться на мальовничих берегах річки Південний Буг. Ця земля ласий шматок для заможних забудовників. От тому й почали виникати проблеми у фермера Гончарук. Зацікавлені особи вирішили

НА ПРЕЗИДЕНТСЬКІЙ ВОТЧИНІ ЗНИЩУЮЮТЬ ФЕРМЕРІВ

В ніч з 26 на 27 квітня в Хмільнику, Вінницької області вбито фермера.

Микола Семенюк, фермер з Хмільника, мав в оренді стави, які прийшлися до душі певним структурам, звиклим «віджимати» чуже добро бандитськими способами.

ДО УВАГИ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ!

19 травня 2015 року в м. Хмельницький відбудуться загальні збори фермерів Хмельницької області.

На зборах буде розглянуто питання реалізації коаліційної угоди в частині підтримки розвитку сімейних фермерських господарств та подолання бідності на селі, діяльність фермерських господарств та

Півсотні тітушок напали на Лісове. Селяни дали достойну відсіч

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЯк ми вже писали вчора, вночі на понеділок люди одіозного та знахабнілого екс-регіонала Олександра Короткова спробували захопити землю у селі Лісовому, що на Тальнівщині. Про подробиці та наслідки нічного нападу у репортажі нашого журналіста Юрія Стригуна.

Депутати облради вимагають від прокурора розібратися зі свавіллям Короткова на Тальнівщині

65555-“Земельне рейдерство” на Тальнівщині обговорювали сьогодні на сесії Черкаської обласної ради. Як уже писав “Дзвін”, у ніч на 20 квітня люди одіозного та знахабнілого екс-регіонала депутата облради Олександра Короткова спробували захопити землю у селі Лісовому.