Monthly Archives: Березень 2015

Обговорення «Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій України на 2015-2020 рр.»

DSC_1541За власною ініціативою Асоціація фермерів та приватних землевласників (АЗФУ) 27 березня ц.р. провела обговорення «Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій України на 2015-2020 рр.». Засідання відкрив Президент АЗФУ І.Ф.Томич.

На обговорення! ЗАКОН УКРАЇНИ Про локальні агропродовольчі ринки

Цей Закон визначає правові засади організації діяльності учасників локальних агропродовольчих ринків в Україні, регулює відносини в цій сфері та спрямований на захист прав і законних інтересів виробників сільськогосподарської продукції власного виробництва та її споживачів

Стаття 1. Визначення термінів

Загальні збори національноі академіі аграрних наук

фото (5)26 березня 2015 року відбулись річні загальні Збори національноі академіі аграрних наук України

Детальніше на сайті www.naas.gov.ua

На засіданні “Аналітичного Центру АФЗУ” обговорили проект «СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ АГРАРНОГО СЕКТОРУ УКРАЇНИ ДО 2020 РОКУ»

DSC_154927 березня відбулося перше засідання “Аналітичного центру АФЗУ”, на якому було представлено  проект «Стратегії розвитку аграрного сектору України до 2020 року», розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Обговорення проекту «Стратегії розвитку аграрного сектору України до 2020 року»

27 березня відбудеться розширене засідання Аналітичного центру АФЗУ на якому буде обговорено проект «Стратегії розвитку аграрного сектору України до 2020 року», розробленої Міністерством аграрної політики та продовольства України.

ВІСТІ З РЕГІОНІВ. Поточна ситуація в фермерських господарствах України

16_mainЗазначаємо, що 17.03.2015 р. було проведено опитування серед фермерів та землевласників з різних областей України. У результаті чого вийшли досить цікаві факти, які дають нам змогу оцінити поточну ситуацію на теренах України загалом. З отриманим матеріалом можливо ознайомитися нижче.

Чи отримає сімейне фермерство належну законодавчу підтримку?

20150319_10070819 березня 2015 року відбулося чергове засідання Національного прес-клубу з аграрних і земельних питань на якому було обговорено проблематику створення сімейних ферм, їх законодавча підтримка та чи виграють від цього прості селяни.

Круглий стіл щодо інтеграції аграрної науки та фермерства

Фото_217 березня 2015 року в приміщенні НААНУ, за участю науковців та представників фермерства України, було проведено Круглий стіл «Наукове забезпечення розвитку аграрного виробництва у фермерських та особистих селянських господарствах». Читайте про це в матеріалі доктора економічних наук. Керівника aналітичного центру АФЗУ Калінчика М.В.

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Фото_1Результатом проведення круглого столу «Наукове забезпечення розвитку аграрного виробництва у фермерських та особистих селянських господарствах», що відбувся 17 березня стало підписання Меморандуму між  Українською академією аграрних наук (УААН)

ОБЕРЕЖНО ШАХРАЇ!

До уваги фермерів та приватних сільгоспвиробників!

Звертаємо вашу увагу на недопустимість роботи з лізинговою компанією ТОВ «ІГК», м. Київ, яка заключає угоди на поставку сільськогосподарської техніки на умовах лізингу, отримує 20 % передоплати, техніку не поставляє.

ВСІ ПЕРЕВІРКИ, ОКРІМ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ, ПОЗА ЗАКОНОМ!

До АФЗУ звернулися фермери ряду районів Харківської області з інформацією про те, що їм надходять листи від Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про розгляд справи за ознакою вчинення фермерськими господарствами порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку що може призвести до ущемлення інтересів власників земельних паїв.