Monthly Archives: Лютий 2015

Збори фермерів правобережжя Київщини

20150228_124331В місті Біла Церква відбуваються збори фермерів правобережжя Київщини.

Всеукраїнський аграрний форум розпочав свою роботу

20150227_120504 В столичному парку ім. Пушкіна аграрії України обговорюють проблеми які склалися в сільському господарстві. Ситуація – критична. Бездіяльність керівництва держави викликає обурення селян.

ДО УВАГИ ФЕРМЕРІВ ПРАВОБЕРЕЖЖЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Відповідно до рішення XXV з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України на базі Білоцерківського району 28лютого 2015 року о 11 годині  планується проведення зборів фермерів правобережної частини Київської області, на яких буде розглянуто питання діяльності фермерських господарств, проблеми цьогорічної посівної та земельних відносин, запровадження фіксованого членства в АФЗУ.

ЧИ ПОСІЄ ФЕРМЕР???

DSC_123526 лютого в інформаційній агенції ГОЛОС UA відбулася прес-конференція президента Асоціації фермерів та приватних землевласників України Івана Томича з питань складної ситуації цьогорічної посівної, викликаної бездіяльністю уряду та неприйняття мір по стабілізації національної валюти.

ВСІМ! ВСІМ! ВСІМ! “ФЕРМЕРСЬКА ВЕСНА”

Всім, хто небайдужий до долі Українського села

Просимо підтримати проведення акції, яка розпочинається 5 березня 2015 р. о 9.00 біля стін Верховної Ради України з головною вимогою прийняття Законів України:

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ФЕРМЕРІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ

Фото_1

25 лютого в місті Чернігові, за участі в.о. голови  Чернігівської обласної державної адміністрації Журман Сергій Миколайович, президента АФЗУ Івана Томича та народного депутата України Вадима Івченка відбулися загальні збори фермерів Чернігівської області.

ВСІМ! ВСІМ! ВСІМ!

Головам обласних АФЗ, Членам Ради АФЗУ, Головам обл.орг.СУСОКУ

Членам Ради СУСОКУ, Фермерам, Всім, хто небайдужий до долі Українського села

Шановні пані і панове!

Олексій Павленко: Українські фермери отримають грантову допомогу 19 млн канадських доларів

DSC_3794 (1)Уряди Канади та Ізраїлю надали грант понад 19 млн. канадських доларів на підтримку малих та середніх фермерських господарств на Півдні України. Про це підписано відповідний Меморандум про взаєморозуміння між Канадою та Ізраїлем щодо проекту підтримки українських плодоовочевих господарств за підтримки Мінагрополітики України.

5 З’їзд Аграрної партії України

DSCN3396 21 лютого 2015 року відбувся 5 З’їзд Аграрної партії України в м. Києві в театрі ім. Франка. На З’їзді було обрано 400 делегатів. В роботі З’їзду взяв участь і виступив Президент АФЗУ Іван Томич.

Міжрайонні Збори фермерів на Черкащині

20150220_112735

20 лютого у м. Черкаси розпочалися міжрайонні Збори фермерів Черкащини

 

Круглий стіл та надії на розвиток молочного скотарства в дрібних господарствах

Україна в стані війни. Уряд вишукує резерви для забезпечення життєдіяльності країни. Один із них – наведення елементарного порядку в економічних відносинах. Потребують такого упорядкування і галузі сільського господарства. За даними річних звітів сільськогосподарських підприємств та агентства статистики легко розраховується, що до 30 % великих підприємств шляхом махінацій – перепродажем один одному сільськогосподарської продукції уникають сплати податків на загальних підставах й стають платниками пільгового фіксованого податку.