Monthly Archives: Січень 2015

До уваги фермерського загалу!

Шахрайські схеми обкрадання фермерів!
ТОВ “Даналл”, ЄДРПОУ – 36300079, ІПН – 363000723017, директор Шуплина Андрій Олександрович, юридична адреса – м. Черкаси, вул. Смілянська, 2 (останнє фактичне місце знаходження – м. Черкаси, бульвар Шевченка, 345, кв. 22)

ВІДБУЛИСЯ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКІ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З КООПЕРАЦІЇ

DSC_0928

29 січня 2015 року відбулися IV-і громадські слухання з основною темою “Кооперація як умова інтеграції фермерських господарств та ОСГ до Європейського ринку”.

ВІДБУВСЯ ІІІ-й З’ЇЗД СОЮЗУ

DSC_098929 січня 2015 року відбувся ІІІ-й звітно-виборний з’їзд Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Аграрії об’єднуються заради стратегії розвитку економіки держави

938D7322_460_300Лідери Аграрної партії України, Асоціації фермерів та приватних землевласників України, Партії відродження села та Селянської партії підписали угоду про співпрацю та спільну участь у виборах до місцевих рад.Головною метою об’єднання зусиль є створення спільної довготривалої на 25-35 років стратегії розвитку агрогалузі.

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ФРАНЦУЗАМИ

DSC_079823 січня 2015 року відбулася робоча зустріч Президента Асоціації фермерів та приватних землевласників України Івана Томича з радником посольства Франції з питань сільського господарства в Україні, Молдові, Грузії та Азербайджану паном Ніколя Перен.

ІІІ З’їзд Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України

29 січня 2015 року відбудеться ІІІ-й з’їзду Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України.

Місце проведення: м. Київ, вул. Ломоносова, 18, конференц – зала Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

КРЕДИТУВАННЯ ПІД 3% РІЧНИХ

Novoe_izobrazhenieДо уваги керівників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів!

Оголошуємо конкурс для членів Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на кращий регіональний бізнес-план по молочному, фрукто-овочевому та картоплярському напрямках.

Список базових (навчальних) кооперативів в розрізі областей

Закарпатська обл., Рахівський р-н, СОК «Рахівська  Бринза »

Рівненська обл., Рівненський р-н, СОК «Молочні ріки»

Львівська обл., м. Львів, Кооперативне об’єднання «Рівноправність»

Тернопільська обл., м. Заліщики, СОК «Ратай»

ФЕРМЕРИ КИЇВЩИНИ ВИМАГАЮТЬ РЕФОРМ!

Фото_1_Бориспол_16 січня 2015 року в приміщенні Бориспільської районної Ради відбулися загальні збори фермерів лівобережної частини Київської області, учасниками яких були голови фермерських господарств Баришівського, Бориспільського, Броварського, Вишгородського, Згурівського, Переяслав – Хмельницького та Яготинського районів.

До уваги членів Ради АФЗУ

С принятием Закона Украины «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые законодательные акты Украины относительно налоговой реформы»(от 28.12.2014 No71-VIII) существенно меняются правила налогообложения для субъектов агропромышленного производства, сообщил директор Национального научного центра «Институт аграрной экономики», академик НААН Юрий Лупенко.

ФЕРМЕРИ ВИМАГАЮТЬ РЕФОРМ!

Асоціації фермерів та приватних землевласників України 16 січня 2015 року, загальними зборами фермерів лівобережної частини Київської області, розпочинає Всеукраїнську акцію з вимогою до влади про невідкладне проведення аграрних реформ в Україні.

Місце проведення: м. Бориспіль, вул.. Київський шлях, 74 (конференц – зал районної ради).