Monthly Archives: Грудень 2014

З Наступаючим 2015 Новим Роком!

Doc1Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з наступаючим 2015 новим роком!

Бажаю Вам і ваші родині міцного здоров’я і домашнього затишку,щоб новий рік приніс з собою благополуччя та процвітання.

Фіксоване членство АФЗУ розпочато…

DSC_0783

З 1 січня заборони продажу молока та м’яса на ринках не буде!

На нашу вимогу Верховна Рада України відмінила закон, яким передбачалося заборона продажу м’ясної продукції тварин, які не були забиті на сертифікованих бойнях та молочної продукції, яка вироблена в особистих селянських господарствах.

Прес-служба Союзу

Нові керівні органи АФЗУ

Список Членів Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України обраних XXV з’їздом АФЗУ

Ухвала ХХV звітно – виборного З’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України

23 грудня 2014 року                               м. Київ, вул. Патріса Лумумби, 21

Заслухавши і обговоривши питання порядку денного, делегати ХХІV з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України

КОНСТАТУЮТЬ:

  Про настання погіршення умов для фермерського господарювання в Україні внаслідок чого кількість фермерських господарств за останні роки значно скоротилася, як і скоротилося кількість робочих місць на селі.

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ РАДИ АФЗУ!

Сьогодні, о 16.00 та повтор о 17.00, на телеканалі “РАДА”, відбудеться виступ президента Асоціації Івана Томича з питання виконання Ухвали XXV зїзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

Прес-служба АФЗУ

Делегати XXV З’їзду АФЗУ обрали Президента та прийняли стратегію нової аграрної політики в основі якої є формування фермерського устрою у сільській місцевості України

DSC_074923 грудня 2014 року на позачерговому звітно-виборному з’їзді Асоціації фермерів та приватних землевласників України делегати з 24 областей України, більшістю голосів, обрали президентом Томича Івана Федоровича, голову аграрного комітета Верховної Ради України 6-го скликання, Почесного президента АФЗУ

Закон потрібно відтермінувати, а кооперативи – будувати!

З 1 січня вступає в силу закон України «Про безпеку і якість продовольчих продуктів», який наближує наше законодавство до стандартів СОТ та ЄС.

Він зобов’язує селян не забивати худобу самостійно, а везти на спеціальні сертифіковані бойні. Але таких боєнь у нас не має, бо центральна і місцева влада,

Визнати фермера головним годувальником

Лише сільське господарство демонструє сьогодні динаміку, що ще раз підтверджує істину: АПК в умовах України — може бути рушієм її економіки. Світ і наша країна потребують якомога більше високоякісної сільгосппродукції. А тому держава потребує потужної аграрної політики, причому докорінно відмінної від попередньої, яка орієнтувался на розвиток латифундизму, монополізацію ринку, нехтувала інтересами жителів сільських територій.

IV Всеукраїнські громадські слухання та ІІІ З’їзд Союзу. Порядок денний.

29 січня 2015 року, м.Київ, вул. Ломоносова, 18, Київський кооперативний інститут бізнесу і права

Порядок денний:

«Кооперація – як умова інтеграції фермерських господарств, ОСГ до Європейського ринку»

Відбулося передз’їздівське засідання Ради АФЗУ

10 грудня відбулося засідання Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України, яка ухвалила рішення про проведення 23 грудня 2014 року XXV з’їзду Асоціації, заслухала виступи кандидатів на посаду президента та прийняла рішення рекомендувати З’їзду трьох кандидатів, висунутих обласними конференціями фермерів.