Monthly Archives: Листопад 2014

Запрошення

Scan0001

Вийшов з друку черговий номер газети «ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ»

На його сторінках матеріали про проведення обласних конференцій фермерів напередодні XXV звітно – виборного з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України. Розповідь про те, як компанія «ТАКО» відібрала у фермера Головієнко з Житомирщини урожай кукурудзи.

«СЕЛЯНСЬКИЙ МАЙДАН» пропонує план реалізації нової аграрної політики з її кадровим забезпеченням

20141126_130055

26 листопада відбулася прес-конференція: “Селянський майдан» пропонує план реалізації нової аграрної політики з її кадровим забезпеченням, організаторами якої виступили біля 20 громадських організацій аграрного спрямування.

В Урінформі розпочалася прес-конференція “Селянського майдану”

20141126_130055В Урінформі розпочалася прес-конференція “Селянського майдану” , яка присвячена формуванню нової аграрної політики та внесенню пропозицій по формуванню аграрного блоку в уряді

Битва за нафту: чи виграють від цього українські фермери?

Нефтезавод

США виходять у лідери з видобутку нафти завдяки фрекінговій революції (фрекінг – метод, коли нафта і газ видобуваються з глибоких сланцевих пластів за допомогою хімічних розчинників).

“Селянський Майдан” пропонує план реалізації нової аграрної політики з її кадровим забезпеченням.

На покупку ночного прицела для «КИБОРГОВ» в донецком аэропорту не хватает $10 000

Защитникам Донецкого аэропорта из 95-й бригады ВДВ нужен ночной прицел для одной из двух винтовок H-S Precision 338 калибра, ранее переданных волонтерами проекта “Вернись живым”.

Подробная информация на сайте :http://censor.net.ua/n312822

Росія планує здійснювати інтервенції гречки з держрезерву

grechka_3Роздрібна ціна гречки в Росії з початку листопада виросла на 27,5%, тепер держава планує запровадити інтервенції на цьому ринку. Для стабілізації ціни будуть відкриті гречані запаси Росрезерву.

21 листопада 2014 року – РІЧНИЦЯ МАЙДАНУ!

DSC_0613Разом згадаємо ті осінні дні 2013 року коли наші сподівання на Європейське майбутнє України були підло перекреслено бандитським урядом та президентом-злодієм,

За прогнозами аналітичної служби Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в січні 2015 року буде встановлено рекорд зростання ціни на гречку

Об’єктивними обставинами для цього, на думку фахівців, є скорочення посівів цієї культури майже в 2 рази у порівнянні до минулого року, гірша на 20% цьогорічна урожайність та неврожай гречки і викликаний цим купівельний ажіотаж у сусідній Росії.

Як у фермера Головієнко кукурудзу відбирали…

В ніч з 29 на 30 жовтня 2014 року з поля фермерського господарства «НОНА», Брусилівського району Житомирської області, шляхом самозахоплення, було зібрано та вивезено кукурудзу з площі 30 гектарів. Здійснило це приватне акціонерне товариство «Технологічна аграрна компанія об’єднана», або якщо коротка ПАТ «ТАКО»,