Monthly Archives: Жовтень 2014

ЗАХИСТИМО ФЕРМЕРА!

Міністру Внутрішніх Справ України

Авакову А. Б.

 Шановний Арсене Борисовичу!

         Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України звертається до Вас що до захисту майнових прав члена нашої організації, фермера Головієнко Петра Васильовича, голови фермерського господарства «НОНА», Брусилівського району Житомирської області.

Позачерговий звітно – виборний – «Профілактика хвороби» (інформація для обговорення)

З ініціативи президента АФЗУ в грудні поточного року намічено провести черговий з’їзд фермерів України, на якому передбачено, згідно із заявою Миколи Миркевича, вибрати нового очільника Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

Кооперація – шлях до підвищення ефективності: німецький досвід для України

20141030_141951

Розпочалася конференція "Кооперація - шлях до підвищення 
ефективності: німецький досвід для України".

Станом на кінець жовтня українські фермери отримали біля 9% фінансової допомоги від запланованих 28 млн. гривень

За інформацією посадових осіб Українського державного фонду підтримки фермерських господарств станом на 24 жовтня 2014 року фермерські господарства отримали лише 2,486 млн. гривень фінансової допомоги з запланованих 27,75 млн., що становить лише 8,9 %.

До уваги власників фермерських господарств

До уваги власників фермерських господарств, які шукають інвестиції для розвитку чи бажають укласти форвардні контракти для вирощування сільськогосподарської продукції!

Редакція газети «Вісник Фермер України» збирає запити від господарств з наступним безкоштовним розміщенням цих оголошень в газеті та на Інтернет – сторінках Асоціації фермерів та приватних землевласників України та Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Фермерське господарство шукає інвестора

Сумська область

Фермерське господарство «Красноярське», що знаходиться в Середино-Будському районі Сумської області (за 60 км. від м. Шостка) шукає інвесторів для спільного розвитку господарства чи укладання форвардного контракту на сільськогосподарську продукцію.

Відкритий лист Івана ЗАЙЦЯ до голови Радикальної партії Олега ЛЯШКА

Звернутися до Вас з цим листом мене спонукає не стільки факт викреслення мого прізвища з  виборчого  списку  Радикальної  партії  і позбавлення мене права участі у  виборах  до  Верховної  Ради,  скільки порушення Вами політичних домовленостей і Ваше намагання виправдатись за допомогою  брехливих  пояснень.

Международная научно-практическая конференция «Кооперация – путь к повышению эффективности: немецкий опыт для Украины»

В рамках «ІнтерАгро-2014», г. Киев, ул. Салютная, 2-Б, 30 октября 2014 года, с 14:00 до 17:00  павильон №3, конференц-зал №4

Программа

Приветственное слово:

Кого в нову Раду веде пропрезидентська партія у Вінницькій області?

За даними активістів, які наводяться у звіті громадянської мережі ОПОРА, 9 партій ведуть на вибори чинних нардепів. Найбільше чинних депутатів, які балотуються в новий парламент, у списках партії «Блок Петра Порошенка», ВО Батьківщина та ВО Свобода.

Як відзначають активісти, у цьогорічних виборах бере участь 302 із 450 парламентарів Верховної Ради сьомого скликання. Третина чинних народних депутатів (153 особи, 4,89 % від загальної кількості кандидатів зі списків) намагатимуться в чергове пройти до парламенту у списках партій.

Сільгоспкооперативи мають шанс виграти грант на 300 тис грн.

aHR0cDovL2FncmF2ZXJ5LmNvbS9maWxlcy9pbWdzL2RzcG9zdC01M2JjZjYzYjgwYmJkXzM5ODA5MjU3LmpwZw

Тривалість впровадження грантового проекту (програми) повинна становити до 11 місяців, починаючи з листопада 2014 року. Для виконання проектів (програми) буде надано 3 (три) гранти до 300 000 грн. кожен.

Звернення

Лист СОК