Monthly Archives: Вересень 2014

КОНКУРС НА КРАЩИЙ БІЗНЕС-ПЛАН

Оголошено конкурсу серед студентів на кращий бізнес-план зі створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу на селі 

До Вашої уваги  просимо завантажити матеріали:

1 Наказ про комісію на конкурс по бізнес-плану

2 Методичні рекомендації щодо конкурсу по бізнес-плану МінАПК

ДО УВАГИ ПРИХИЛЬНИКІВ КООПЕРАТИВНОГО РУХУ!

В п’ятницю, 26 вересня, о 14.40, на 1-у Національному телеканалі, в програмі «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ» відбудеться дискусія про розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації за участі Президента Союзу Томича Івана Федоровича.

Ухвала Всеукраїнських зборів лідерів фермерського та кооперативного руху України

Ми, учасники зборів лідерів фермерського та кооперативного руху України, звертаємося в цей доленосний час для країни до Президента, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради України, голів політичних партій, громадськості з вимогою щодо невідкладності розробки і реалізації концептуальних засад аграрної політики та загалом розвитку українського села в контексті викликів сьогодення та їхніх можливих наслідків для українського суспільства у майбутньому.

XVII сільськогосподарська виставка «Фермер України-2014» та Збори лідерів фермерського руху

З 10 по 12 вересня 2014 року у Національному комплексі «Експоцентр України» (м. Київ, пр.-т Академіка Глушкова, 1) відбулася XVII сільськогосподарська виставка «Фермер України-2014».DSC_0198

Прес-конференція з нагоди проведення Зборів лідерів фермерського руху на виставці «ФЕРМЕР УКРАЇНИ»

29 серпня в Укрінформі відбулася прес-конференція з нагоди проведення XVII сільськогосподарської виставки «Фермер України-2014» та Зборів лідерів фермерського та кооперативного руху України.

У прес-конференції прийняли участь представники організаторів заходу: