Monthly Archives: Серпень 2014

ЗБОРИ ЛІДЕРІВ ФЕРМЕРСЬКОГО ТА КООПЕРАТИВНОГО РУХУ УКРАЇНИ

АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ УКРАЇНИ

11 вересня 2014 року, м.Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, НК «Експоцентр України»,

Сільськогосподарська виставка «ФЕРМЕР УКРАЇНИ – 2014»

Головам обласних організацій ССОКУ, кооператорам та бажаючим створити кооператив

Міністр Аграрної політики та продовольства Ігор Швайка підписав наказ №287 від 01.08.2014 року “Про організаційні заходи щодо участі у виставці “Фермер України-2014”

            Цим наказом передбачено утворення Організаційного комітету для забезпечення участі Мінагрополітики у XVII сільськогосподарській виставці «Фермер України-2014», яка відбудеться з 10 по 12 вересня 2014 року у Національному комплексі «Експоцентр України» (м. Київ, пр.-т Академіка Глушкова, 1).

Двічі в одну річку не ввійдеш…

eu-flag Українські фермери були серед найпалкіших прихильників євроінтеграції. Про це вони неодноразово заявляли на круглих столах, з’їздах та форумах, де намагалися накреслити європейське майбутнє українського села. Про те, чого очікують вони від уже підписаної угоди з ЄС, розмовляємо з головою Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України Іваном Томичем.

Зустріч з командиром батальйону «Айдар»: проблеми місцевого населення і самого батальйону у підконтрольній зоні батальйону «Айдар», шляхи та заходи їх вирішення

10 серпня 2014 року відбулася зустріч за участі голови Сватівської районної державної адміністрації О. Борзила, Сватівського міського голови Є. Рибалко, представників громадськості, а саме в.о. голови Асоціації фермерів та приватних землевласників Луганської області, голови «Громадського руху «Луганчани»,

Науково – практична конференція „Використання біомаси та біоенергетичних технологій для скорочення споживання природного газу в Україні”

Організаційний комітет XVII сільськогосподарської виставки «Фермер України – 2014 за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України запрошують взяти участь у роботі науково – практичної конференції

Попередня програма XVII сільськогосподарської виставки “ФЕРМЕР УКРАЇНИ 2014”

ПРОГРАМА ХVІІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ВИСТАВКИ «ФЕРМЕР УКРАЇНИ – 2014»

9 вересня (вівторок) 2014 р.

Вельмишановні панове!

З 18 по 24 серпня 2014 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться традиційний Національний Сорочинський ярмарок. Офіційне відкриття – 18 серпня об 1100. Організатор  заходу – ТОВ «Сорочинський ярмарок».

Міністр Аграрної політики та продовольства Ігор Швайка підписав наказ “Про організаційні заходи щодо участі у XVII сільськогосподарській виставці “Фермер України-2014”

Наказ-по-виставці_1_460_650

Законодавчі ініціативи Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Законопроект передбачає внесення змін до статті 86 Цивільного Кодексу України «Здійснення підприємницької діяльності непідприємницькими товариствами та установами» з метою її гармонізації з існуючим масивом законодавства у сфері кооперації. А саме,

Деякі складові плану щодо зміни вектора розвитку України

Микола Калінчик, доктор економічних наук

Країни світу йшли і йдуть своїм шляхом економічного розвитку. Приклад країн ЄС, США, Канади, Японії, Австралії тощо переконує, що Україна обрала протилежний шлях до загального добробуту всього населення країни – збагачення тільки наближених до президентів купи людей, які за рахунок «прихватизації», грабунку національної економіки та зубожіння народу стали олігархами. Це явище, або ж створена економічна система, одержала назву «кучмізм». Як справедливо зазначає Сергій Грабовський (День, № 130-131, 18-19 липня 2014 р.), «тільки моральні збоченці здатні вчинити таке із власною Батьківщиною». Соціально-економічний стан країни за вектора її руху в середовищі «кучмізму» надзвичайно складний. Пристосування реформованих сільськогосподарських підприємств і майже 7 млн «щасливих» власників земельних часток (паїв) до існуючої економічної системи закінчилося втратою земель її власниками, створенням латифундій, суцільним безробіттям.

Шляхи наповнення державного бюджету – удосконалюємо податкову систему або ж продовжуємо «прихватизацію» його статей

Микола Калінчик, доктор економічних наук

Україна постала перед проблемою не тільки успішного ведення війни із сепаратистами, а ще й більшою – наповнення державного бюджету. Від вирішення останньої залежить успіх виконання першої. У критичних умовах для захисту своїх країн нації світу консолідуються і спільно відшуковують для цього фінансові ресурси. В умовах зубожіння основної частини населення України (яке витрачає в середньому 55 % сукупних доходів на харчування) як наслідок «професійної» діяльності попередніх урядів, вирішення проблеми наповнення державного бюджету лежить в площині упорядкування податкової системи.