Monthly Archives: Липень 2014

АКЦІЯ СЕЛЯН ПІД ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ

фото_(1)

24 липня під Верховною Радою селяни влаштували пікет, вимагаючи від депутатів не чіпати законодавство що змінює оподаткування аграрного сектора.

Мобілізованим фермерам – канікули для здачі звітів

Асоціція фермерів та приватних землевласників України звернулася до Кабінету міністрів України з проханням

В Верховній Раді України зареєстровано законопроект, що передбачає збільшення податкового навантаження на великих сільгоспвиробників

vru_46d1dЗ метою збільшення надходжень до державного бюджету у Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України

Кооператив “ЛЕБЕДИНСЬКИЙ”

о продукции_Страница_1

Нічого кращого, ніж кооперування в аграрному секторі, у світі нема

9 липня 2014 року народний депутат України Григорій Калетнік разом із журналістами ВДТ, для передачі «Економічний вісник», обговорили питання функціонування та розвитку сільськогосподарських кооперативів в Україні.

1.1.

ОБМЕЖЕНИЙ ДОСТУП ДО ФІНАНСУВАННЯ Є КЛЮЧОВОЮ ПРОБЛЕМОЮ РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

DSC_0554

10 липня 2014 року відбувся 2-й етап 3-го Всеукраїнського аграрного форуму, в роботі якого взяв участь Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

ЗБОРИ ЛІДЕРІВ ФЕРМЕРСЬКОГО РУХУ

11 вересня 2014 року, під час проведення сільськогосподарської виставки «ФЕРМЕР УКРАЇНИ – 2014» відбудуться Всеукраїнські збори лідерів фермерського руху.

Газові війни з Россією: що чекає на фермерів нинішньої осені?

Задля підвищення урожайності якісні добрива необхідні так само, як чисте повітря, вода або сонце. Якщо ж на продукцію необхідна певна кількість азоту, калію або фосфору, то аж ніяк не може фермер виростити хороший врожай  не вносячи достатню кількість поживних речовин.

«КІОТСЬКІ» ГРОШІ – НА АЛЬТЕРНАТИВНУ ЕНЕРГЕТИКУ!

Поточний залишок невикористаних коштів, отриманих урядом від продажу квот на викиди парникових газів Японії та Іспанії, становить 1,339 мільярда гривень.

10 липня 2014 року відбудеться другий етапу третього Всеукраїнського аграрного форуму

DSC_0027

На Форумі організатори обговорять проблемні питань у сфері земельних відносин, дерегуляцію у агропромисловому  комплексі та зерновій логістиці.

БІОЕНЕРГЕТИКА, ЯК АЛЬТЕРНАТИВА ПРИРОДНОМУ ГАЗУ

27 травня 2014 року в Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулася нарада з питань розвитку біоенергетики в аграрному секторі України.