Monthly Archives: Травень 2014

Законодавчі ініціативи АФЗУ ТА ССОКУ

Спільно нашими організаціями, за підтримки науковців та юристів, розроблено два дуже важливих закони для фермерства та кооперації.

Зокрема, це проект Закону №4922 від 20.05.2014 року, який в новітній історії фермерського руху вперше дає можливість врегулювати проблему наданих земель громадянам України в постійне користування для створення фермерських господарств в період з 1991 року по 2002 рік, а це 36 000 фермерських господарств.

Наступний законопроект №4731 від 17.04.2014 року що вдосконалює оподаткування податком на додану вартість сільськогосподарської продукції, яка виробляється особистими селянськими господарствами та реалізується через сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи.

Місцевий розвиток орієнтований на громаду

20 травня відбулася презентація початку роботи ІІІ-ї  фази проекту «Місцевий розвиток. Орієнтований на громаду», який фінансується Європейським Союзом та спів-фінансується та впроваджується ПР ООН.Фото-1

Мої пріорітети – це сучасна армія. Освіта та розвиток аграрного сектору, – Юлія Тимошенко

16 травня в селі Михайлик, Шишакського району Полтавської області, на базі підприємства „АГРОЕКОЛОГІЯ” відбувся „ФОРУМ АГРАРІЇВ УКРАЇНИ”, в роботі якого взяла участь кандидат в Президенти України Юлія Тимошенко.Фото-1

Щодо членства юридичних осіб у сільськогосподарських виробничих кооперативах

Заява

Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад (ВАССР),

Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ),

Союзу учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України (СУСОКУ),

Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ),

Міжнародної благодійної організації «Добробут громад» (МБО «Добробут громад»)

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що Мінагрополітики спільно з представниками бізнесу та громадськими організаціями неодноразово проводили робочі групи з розробки та вдосконалення законодавства, що регулює молочну галузь. Результатом зустрічей стало напрацювання пропозицій до проекту Закону України № 2408а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері сільськогосподарської кооперації)».

Відверта розмова з прем’єр-міністром

загруженное_28 травня відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з представниками аграрного сектору вітчизняної економіки. Цю акцію ініціювали Асоціація фермерів та приватних землевласників України та інші громадські організації аграрного сектору.  Предметом обговорення стали одвічні селянські, особливо фермерські, проблеми, про які наша газета вже не раз писала.

Звернення Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з нагоди Дня Перемоги

Дорогі мої співвітчизники!

Шістдесят дев’ятий раз відзначають українці звільнення України і Європи від коричневої чуми. І вперше за 69 років це відбувається в умовах війни. Хай і неоголошеної, але справжньої війни, яку веде російський режим проти України.

Назавжди в строю

Робота в так званих силових структурах пов’язана з постійним професійним ризиком. Про це свідчить невблаганна статистика: лише за роки незалежності загинули при виконанні службових обов’язків десятки людей у погонах. Щоразу, проводжаючи в останню путь загиблого героя, ми сподіваємося, що ця жертва стане останньою. На жаль, скорботний список щороку збільшується, і навряд чи йому буде покладено край.