Monthly Archives: Березень 2014

ВІДРОДИВШИ ОБСЛУГОВУЮЧУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКУ КООПЕРАЦІЮ – ВІДРОДИМО УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО!

Іван Томич, з доповіді на „Кооперативних читаннях”

 в Житомирському агроекологічному університеті, 28.03.2014 р.

             28 березня в Житомирському національному агроекологічному університеті відбулися щорічні „Кооперативні читання”, в яких прийняли фахівці та сподвижники кооперативного руху України.DSC_0009

Заява про підтримку

Заява-про-пидтримку-21_03_1

Розширене засідання Ради АФЗУ та Союзу с/г обслуговуючих кооперативів з участю міністра АПП Швайки І. О.

Фото_1

25 березня відбулося розширене засідання Асоціації фермерів та приватних землевласників та Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, участь в якому взяв Міністр агрополітики Ігор Швайка.

Розбудовуючи своє господарство Янукович, в той же час, знищував фермерів України

До Вашої уваги фотопідбірка з господарства Януковича та його приватного зоопарку

DSC_0701

«БЕЗУГЛІ» рейдери атакують

В той час, коли Українська Держава знаходиться в надзвичайно тяжкому фінансово-економічному стані та практично в стані загрози окупації з боку російських інтервентів, злочинці та корупціонери різних мастей, інколи безсоромно прикриваючись ім’ям «Небесної Сотні», намагаються купити собі теплі місця в органах нової влади та протягують свої руки до державного та приватного майна.

Как МинАПК собирается идти навстречу аграриям

2_460.300Отвечая на вопросы предпринимателей, министр аграрной политики и продовольствия Игорь Швайка сделал несколько весьма обязывающих утверждений.

О помощи аграриям

Письмо АККОР и СМИ России

Президенту Ассоциации крестьянских (фермерских) хозяйств и сельскохозяйственных кооперативов России Владимиру Плотникову

Председателю Совета АККОР   Вячеславу Телегину

 Уважаемый Владимир Николаевич!

Уважаемый Вячеслав Владимирович!

             Фермеров Украины и фермеров России объединяет давняя и проверенная дружба, общие проблемы и общие интересы. Подтверждением вышесказанного стало подписание в Санкт-Петербурге в августе 2013 года меморандума о сотрудничестве между фермерскими организациями  Беларуси, Казахстана, России и Украины.

Рука допомоги

Фермери Рівненщини відправили 25 тонн продуктів українським військовим що дислокуються в Криму.

IMG_6460Картопля, морква, буряки, капуста, цукор, вермішель, борошно, консервація і навіть банки з салом зібрали фермери Рівненщини та небайдужі жителі області, відгукнувшись на ініціативу допомогти солдатам, матросам і офіцерам Збройних Сил України, що дислокуються в Криму.

Фермерська допомога українській армії

Армія і народ – єдині. На цьому гаслі зросло не одне покоління захисників Вітчизни. Але перевіряється його справедливість тоді, коли армія опиняється в складному політичному і воєнному становищі.

Звернення до російських фермерів

Меня зовут Михаил Драганчук, я украинский фермер из Крыма. Я осуждаю вторжение российской армии в Украину.

Прес-конференція громадсько-політичного об’єднання «БУДЕ СЕЛО – БУДЕ УКРАЇНА»

20140306_140529-460_300

6 березня Громадсько-політичне об’єднання «Буде село – буде Україна» провело прес – конференцію в агенції Укрінформ, на якій озвучило свої пропозиції Уряду України стосовно нової аграрної політики!