Category Archives: >> З’їзди та конференції

Відбулося засідання Всеукраїнського комітету захисту рідної землі

DSC_9849!!!!!!!!!!!

ГОЛОВНІ ТЕЗИ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА АФЗУ І. ТОМИЧА 24 БЕРЕЗНЯ 2016 Р.

«За дворічний період діяльності уряду А. Яценюка українському селянству завдано найболючішого удару: ми отримали найбільше зубожіння селян, найбільше зменшення кількості фермерських господарств, найбільше ліквідовано робочих місць на селі, ми отримали найбільшу корупцію у сфері земельних відносин. Тому наша основна вимога – відставка цього злочинного уряду …»

24 березня відбулася прес-конференція президента АФЗУ Івана Томича за результатами селянської акції що відбулася 15 березня 2016 року під стінами Верховної Ради України.

Untitled-12psd
Іван Томич розповів журналістам чого вимагали фермери та чого в результаті досягли. З вимогами фермерів та домовленостями з головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом, про прийняття необхідних законопроектів ви можете ознайомитися з матеріалів що знаходяться у прикріплених файлах.
Прес-служба АФЗУ

 

Підсумки виставки “Фермер України-2013”

fu3

Каталог виставки “Фермер України-2013”

fu_4602

Шановні друзі завантажуйте каталог виставки!

Семінар ТАІЕХ

5-04

Семінар з питань вивчення європейського досвіду з метою реалізації державної політики щодо створення та функціонування сільськогосподарських кооперативів. ДО ВАШОЇ УВАГА МАТЕРІАЛИ ТА ДОПОВІДІ!!!

Краще зовсім не сіяти, ніж терпіти збитки!

1_1607

16 липня 2013 року відбулося позачергове засідання Ради АФЗУ, приводом до проведення якого став обвал цін на ранні зернові.

Конференція по розвитку обслуговуючої кооперації у Києві

conff

Запрошуємо до участі!!!

Звернення до керівників Держави

Flag of Ukraine  (4)

Семінар у Заліщиках: Збережемо українське село

zalysch 1

8-9 травня 2013 року, в місті Заліщики Тернопільської області відбувся науково-практичний семінар на тему: “Розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації, як умова збереження Українського села”.

Конференція СУСОКУ на виставці “Україна Аграрна”

21032013_01

21-22 березня Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України провів конференцію  «Розбудова сільськогосподарських кооперативів як чинник ефективного розвитку сільської місцевості та відродження українського тваринництва».