Category Archives: > ДІЯЛЬНІСТЬ

Виступ Президента АФЗУ Миколи Стрижака на зібранні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин про період роботи дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Николай Стрижак. Первый вице-призедент Ассоциации фермеров и частных землевладельцев Украины

27 серпня 2018 року у Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин відбувся круглий стіл на тему: «Пріоритетні завдання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин на період роботи дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання»

Відбулося засідання Всеукраїнського комітету захисту рідної землі

DSC_9849!!!!!!!!!!!

ГОЛОВНІ ТЕЗИ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА АФЗУ І. ТОМИЧА 24 БЕРЕЗНЯ 2016 Р.

«За дворічний період діяльності уряду А. Яценюка українському селянству завдано найболючішого удару: ми отримали найбільше зубожіння селян, найбільше зменшення кількості фермерських господарств, найбільше ліквідовано робочих місць на селі, ми отримали найбільшу корупцію у сфері земельних відносин. Тому наша основна вимога – відставка цього злочинного уряду …»

24 березня відбулася прес-конференція президента АФЗУ Івана Томича за результатами селянської акції що відбулася 15 березня 2016 року під стінами Верховної Ради України.

Untitled-12psd
Іван Томич розповів журналістам чого вимагали фермери та чого в результаті досягли. З вимогами фермерів та домовленостями з головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом, про прийняття необхідних законопроектів ви можете ознайомитися з матеріалів що знаходяться у прикріплених файлах.
Прес-служба АФЗУ

 

ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ за результатами зустрічі Голови Верховної Ради України з представниками аграрної галузі

 

18 березня 2016 р.

 

  1. Комітету з питань податкової та митної політики спільно з Комітетом з питань аграрної політики та земельних відносин за участі представників Мінагрополітики, Мінфіну, ДФС та галузевих фермерських асоціацій опрацювати питання та внести узгоджені пропозиції щодо:

вдосконалення системи оподатковування в аграрному секторі;

запровадження єдиного земельного податку (без сплати ПДВ) для фермерських господарств з ділянками до 150 га сільськогосподарських земель.

ІВАН ТОМИЧ: ви можете уявити Францію, яка передає Китаю мільйони гектарів землі?

11072013_01

Підсумки виставки “Фермер України-2013”

fu3

Каталог виставки “Фермер України-2013”

fu_4602

Шановні друзі завантажуйте каталог виставки!

План заходів Мінагрополітики України з підтримки розвитку СОК до 2020 року

minap

20 серпня 2013 року Міністерство аграрної політики та продовольства України прийняло Наказ №505 «Про затвердження плану заходів Мінагрополітики України з підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2020 року».

Практичний посібник “СОК: початок шляху”

kn460

Щойно вийшов з друку практичний посібник “Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив: початок шляху”. 

Фільм по сільськогосподарській обслуговуючий кооперації

897

Шановні друзі! СУСОКУ за підтримки Проекту Агроінвест готує інформаційно-публіцистичний фільм по сільськогосподарській обслуговуючий кооперації.