Category Archives: > НОВИНИ

В Мінагрополітики затримано ще одного хабарника

Під час одержання хабара у $10 тис. затримали гендиректора ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу». Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник міністра МВС Михайло Апостол.

На посаду міністра агрополітики обговорюються три кандидатури, але є фаворит

Народний депутат, заступник голови аграрного комітету Вадим Івченко в інтерв’ю «Главкому» назвав кількість претендентів та фаворита на посаду міністра агрополітики.

«На посаду міністра обговорюються три кандидатури. На мою думку, найвірогідніша – Максим Мартинюк (зараз виконує обов’язки міністра. – ред.)», – заявив нардеп.

Черкаський «Азот» зупинив виробництво карбаміду та скоротив випуск аміаку

Підприємство «Азот» (м.Черкаси) зупинило виробництво карбаміду і скоротило випуск аміаку.

У той же час, випуск аміачної селітри триває. З огляду на попит і цінове зростання на нітрат амонію, зупиняти його виробництво недоцільно.

Мінагро планує “підняти” аграрну кооперацію на 500 мільйонів у 2018 році

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

“Приблизно половина від запланованого мільярду на програму підтримки фермерства буде направлена через підтримку сільськогосподарських кооперативів, через їх об’єднання”, – про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Половину бюджетних коштів з допомоги для фермерів отримають кооперативи

Половину з 1 млрд грн бюджетної підтримки для фермерів отримають кооперативи. Про це розповів під час-прес-конференції перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, відповідаючи на запитання кореспондента AgroPolit.com.

На Дніпропетровщині рейдери здійснили захоплення сільгосппідприємства

У п’ятницю 15 вересня на поля агропідприємства «Агроволодар» в с. Личкове Магдалинівського району Дніпропетровської області у супроводі держвиконавця було доставлено 7 комбайнів, щоб почати збір врожаю, пише видання «АНТИКОР».

Концепція розвитку фермерства

Як відомо, 13 вересня на засіданні Уряду була прийнята “Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської обслуговуючої кооперації на 2018-2020 роки”.
На жаль, станом на сьогоднішній ранок тексту Концепції на сайті КМУ ми не знайшли, хоча 20 постанов які були прийняті в цей день на сайті є!

Держгеокадастр відбирає фермерські землі на Харківщині

У смт Рогань Харківської області Держгеокадастр переводить землі померлих фермерів (без відома їх спадкоємців) у землі запасу та розподіляє на ділянки для ведення ОСГ з подальшою передачею її учасникам АТО.

Про це Kurlul.com повідомив член АФЗУ «Фермер» в Харківській області Анатолій Усік.

МХП у найближчі роки збільшить земельний банк до 550 тисяч га

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» через три-п’ять років планує збільшити земельний банк до 550 тис. га.Про це йдеться в нефінансовому звіті холдингу за 2016 рік.

Земельна реформа для МВФ — на паузі, — Данилюк

Проведення земельної реформи в Україні більше не є зобов’язанням для отримання чергового траншу від МВФ. Про це розповів у інтерв’ю «Українським новинам» міністр фінансів Олександр Данилюк.

Понад 50% бюджетних дотацій отримають птахівники

Внаслідок некоректного нарахування бюджетної дотації в режимі «квазіакумуляції» ПДВ конкурентні переваги отримали птахівничі підприємства, та тепличні комбінати. Їх частка у загальному обсязі бюджетних дотацій буде значно вищою, ніж це планувалось при початковому помісячному розподілі річного обсягу бюджетних дотацій, поінформував завідувач відділу фінансово-кредитної та податкової політикиНаціонального наукового центру «Інститут аграрної економіки», к.е.н. Леонід Тулуш.